Advance Renovix 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Přípravek Advance Renovix je komplexní nutrikosmetický přípravek s obsahem vyvážené kombinace 12 přírodních rostlinných extraktů (methionin, přeslička, pivovarské kvasnice, rakytník, kopřiva, aloe, koenzym Q10, roketa, biotin, niacin, vitamin E a zinek).
Skladem na e-shopu
359

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50076835

Přípravek Advance Renovix je komplexní nutrikosmetický přípravek s obsahem vyvážené kombinace 12 přírodních rostlinných extraktů. Methionin, přeslička, pivovarské kvasnice, rakytník, kopřiva, aloe, koenzym Q10, roketa, biotin, niacin, vitamin E a zinek zajišťují maximální synergický efekt. Roketa setá (rukola) podporuje růst vlasů, přeslička, kopřiva, biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, napomáhají je tak udržovat přirozeně krásné. Vitamin E, aloe vera a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Aloe vera, rakytník, biotin, niacin a zinek přispívají k udržení normálního stavu pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • roketa setá podporuje růst vlasů
  • přeslička, kopřiva, biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů
  • vitamin E, aloe vera a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • aloe vera, rakytník, biotin, niacin a zinek přispívají k udržení normálního stavu pokožky
  • dále obsahuje methionin, pivovarské kvasnice a koenzym Q10

Dávkování

Doporučená dávka 1-2 kapsle denně. Užívejte alespoň 1 měsíc. Dostatečně zapijte. Užívejte nejlépe po jídle. Vhodné i k dlouhodobému užívání.

Složení

L-methionin, želatina, extrakt z přesličky, pivovarské kvasnice extrakt, inulin, rakytník řešetlákový extrakt, kopřiva dvoudomá extrakt, aloe vera extrakt, roketa setá extrakt, koenzym Q10, niacin (nikotinamid), vitamin E (DL-alfa-tokoferol acetát), zinek (oxid zinečnatý), látka protispékavá: stearan hořečnatý, D-biotin. Obsahuje lepek a siřičitany.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.