Doplněk stravy

Advance Tribul 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance Tribul obsahuje unikátní kombinaci 9 aktivních látek. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, ženšen podporuje sexuální zdraví.

445

Cena za 100 g: 1 381,99 Kč

O produktu: Advance Tribul 60 kapslí

50103721

Úvod

Advance Tribul obsahuje jedinečnou kombinaci L-argininu, extraktu tribulusu, propionyl-L-carnitinu, extraktu maca, extraktu z kůry borovice, extraktu ženšenu, extraktu šafránu, L-citrulinu a zinku. 9 aktivních látek se skvěle doplňuje a posiluje ve vzájemném účinku:

  • Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) je bylina pocházející původně z oblasti Číny a Japonska. Po staletí se tradičně užívá v Číně a Indii. Podporuje normální funkci pohlavních orgánů a normální hormonální aktivitu, přispívá k normální funkci močové soustavy (močení), dodává tělu energii, příznivě ovlivňuje svalový tonus.
  • Maca peruánská (Lepidium meyenii) roste pouze vysoko v pohoří And v Peru. Příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu, vytrvalost a napomáhá normální plodnosti.
  • Ženšen pravý (Panax ginseng) je více než 2000 let tradičně užíván v Číně. Pomáhá udržovat vitalitu a dodává energii, podporuje výdrž a celkovou fyzickou kondici, příznivě ovlivňuje odolnost organismu vůči stresu a únavě, přispívá k normální činnosti krevního oběhu a k sexuálnímu zdraví, podporuje kognitivní a duševní výkonnost
  • Extrakt z mořské borovice (Pinus pinaster) působí jako antioxidant a přispívá k normální činnosti cévní soustavy a mikrocirkulaci. Šafrán setý (Crocus sativa) je vzácná rostlina podporující plodnost a kvalitu spermií. Ovlivňuje pozitivní náladu, relaxaci a duševní zdraví. L-arginin a L-citrulin jsou neesenciální aminokyseliny, které se účastní řady metabolických pochodů v organismu.
  • Zinek je stopový prvek, který u mužů přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně. Kapsle je možné užít najednou. Dostatečně zapijte. Určeno k dlouhodobému užívání.


Složení

L-arginin 150 mg, Tribulus extrakt 100 mg, propionyl-L-carnitin 50 mg, Maca extrakt 10:1 50 mg, Extrakt z kůry borovice přímořské 50 mg, Ženšen extrakt 20 mg, Šafrán extrakt 20 mg, L-citrulin 20 mg, Zinek 5 mg v jedné kapsli. Neobsahuje lepek. Kompletní složení: L-arginin, kotvičník zemní extrakt (Tribulus terrestris), želatina, propionyl-L-carnitin, řeřicha peruánská extrakt – Maca (Lepidium meyenii), Extrakt z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster extrakt), ženšen pravý extrakt (Panax ginseng), šafrán setý extrakt (Crocus sativus), oxid zinečnatý, látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro ženy a děti. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.