Advance Urixin 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Doplněk stravy Advance Urixin obsahuje 6 přírodních složek. Obsažený zlatobýl přispívá k normální funkci močové soustavy, kopřiva příznivě ovlivňuje činnost ledvin. Brusinky podporují normální činnost močové soustavy.
Skladem na e-shopu
335

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50076636

Doplněk stravy Advance Urixin obsahuje 6 přírodních složek. Ověřená kombinace vysoce kvalitního extraktu z brusinek, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultur Lactobacillus adidophillus je doplněná o zlatobýl a zelený čaj, které podporují zdraví močového měchýře a dolních močových cest. Kopřiva přispívá k normální činnosti ledvin.

Hlavní vlastnosti:

  • zlatobýl a zelený čaj podporují zdraví močového měchýře a dolních močových cest
  • kopřiva přispívá ke zdraví ledvin
  • Urixin je vhodný jak ke krátkodobému užívání při akutní potřebě tak i k dlouhodobému užívání

Dávkování

Užívejte 2 tablety ráno a 1 večer. Při dlouhodobém užívání 1 tabletu denně. Užívejte před nebo společně s jídlem a dostatečně zapijte.

Složení

D-manosa, brusinka extrakt (Vaccinium macrocarpon), látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, zlatobýl obecný extrakt, kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt, zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt, látka protispékavá: stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodný při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.