Čaje a čajové směsi

Ahmad Tea Immune porcovaný čaj 20x1,5 g

Značka: AHMAD TEA
  • Čajová směs Ahmad Tea Immune obsahuje aloisii citronovou, kopřivu, zázvor, kurkumu, meduňku, mátu, lípu a vitamín C. Skvěle chutná a podpoří správné fungování imunitního systému (zázvor, kopřiva).
65

Cena za 100 g: 217 Kč

O produktu: Ahmad Tea Immune porcovaný čaj 20x1,5 g

50136190

Úvod

Nastartujte se a podpořte svou přirozenou obranyschopnost pomocí těch správných bylinek, jako je zázvor nebo kopřiva! Ahmad Tea Immune je lahodný bylinný čaj, který obsahuje voňatku citronovou, kopřivu, aloisii citronovou, zázvor, kurkumu, meduňku, mátu, lékořici, květy lípy, citronovou kůru a vitamín C. Exotický nálev s pikantními tóny zázvoru a citronové trávy vás dokonale zahřeje a povzbudí zvlášť v chladných měsících. Jelikož je zcela bez kofeinu, můžete si šálek této dobroty vychutnat i na konci obzvláště náročného dne. Tento povzbuzující bylinný čaj s krásnou zlatožlutou barvou a opojnou citronovou a zázvorovou vůní si rozhodně zamilujete.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodný bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • exotická chuť, svěží aroma, krásná barva
  • bez kofeinu

Složení

Voňatka citronová 42,5 %, aloisie citronová, kopřiva 10 %, zázvorový kořen 10 %, pakořen kurkumy 5 %, meduňka lékařská, máta peprná, příchuť 4 %, kořen lékořice, citronová kůra 3 %, vitamin C 2 %, květy lípy.


Použití

Zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 5 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.