Akupresurní kamínková podložka GOGO 175x35 cm

Ostatní

5.0
Masážní akupresurní podložka s umělými kamínky nahradí přirozenou a prospěšnou chůzi po kamínkách v přírodě nebo po oblázcích u moře. Rozměr: 175 cm x 35 cm.
Skladem na e-shopu
455

O produktu

50105613

Masážní akupresurní podložka s umělými kamínky únahradí přirozenou a prospěšnou chůzi po kamínkách v přírodě nebo po oblázcích u moře. Pravidelným ležením na podložce stimulujete akupresurní body osových svalů páteře. Umělé kamínky je možné otočením vyjmout a uspořádat podle barvy, vzoru či velikosti. Akupresurní podložku GOGO můžete použít prakticky kdekoli. Masáž stimuluje reflexní oblast chodidel, podporuje cirkulaci krve a tím urychluje látkovou výměnu. U dětí podporuje podložka správné vytváření nožní klenby. Rozměr: 175 cm x 35 cm.

Akupresurní podložka uleví od únavy

Akupresurní masáž pomůže od únavy, zmírní svalový tonus a posílí unavené svaly. Akupresurní masáží můžete dodat celému tělu hřejivou energii.

Komplexní vlastnosti akupresurní podložky GOGO

Ležením na akupresurní podložce působíte na akupresurní body kolem osových svalů páteře. Pravidelnou akupresurní masáží chodidel podpoříte mikrocirkulaci chodidel, zlepšíte dráždivý účinek nervových zakončení, pošlapáváním nebo ležením na podložce docílíte příjemné relaxace a uvolnění.
 
Doporučujeme:
  • při sedavém zaměstnání
  • při potížích s páteří
  • při bolestech zad, hlavy
  • při problémech s urogenitálním systémem žen
  • při potížích s prostatou
  • pro osoby s propadlou nožní klenbou
  • pro osoby trpící nespavostí
  • pro diabetiky

Použití

Položte akupresurní podložku na podlahu, před a po použití podložky vypijte více teplé vody, abyste s močí odstranili všechny nečistoty. Množství vody by se mělo pohybovat mezi 2,5 dcl až 5 dcl. Při počátečních použitích můžete na akupresurní podložku položit tenkou tkaninu (nebo použít ponožky). Po delší době používání můžete po akupresurní podložce chodit přímo. Umělé kameny je možné otáčením vyjmout, můžete je opět uspořádat podle barvy, vzoru a velikosti.

Upozornění

Nevhodné pro lidi se syndromem krvácení. Nevhodné pro ženy v období menstruace a těhotenství. Nevhodné pro pacienty s vážným poškozením ledvin, srdce a jater.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.