Zdravotnické prostředky

AkusTone ušní sprej 15 ml

Značka: AKUSTONE
5.0
  • Ušní sprej s obsahem přírodních olejů, které pomáhají odstraňovat přebytečný ušní maz. Pravidelným používáním snižuje riziko vzniku mazových zátek. Pro děti od 3 měsíců i dospělé.
179

O produktu: AkusTone ušní sprej 15 ml

50120862

Úvod

Pro správnou ušní hygienu. Ušní sprej AKUSTONE pomáhá změkčit a přirozeně odstranit přebytečný ušní maz. Obsahuje přírodní olivový, mandlový a jojobový olej, které rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu. Pravidelné používání spreje působí preventivně proti tvorbě mazových zátek a omezuje vznik zánětu zevního zvukovodu. Snadná aplikace. AKUSTONE mohou používat dospělí, děti i kojenci od 3 měsíců. Ocení ho i osoby, které se věnují vodním sportům nebo osoby, které používají sluchové pomůcky (naslouchadla, sluchátka).


Složení

Olivový olej, mandlový olej, jojobový olej, tekutý parafín, vitamin E, polysorbát 80. Bez vody nebo konzervačních látek.


Použití

Aplikátor není nutné zavádět hluboko do ucha, produkt se rovnoměrně rozptýlí ve zvukovodu. Dětem a kojencům starším 3 měsíců aplikujte 1 vstřik, dospělí aplikují 1-2 vstřiky do zevního zvukovodu. Pro rozpuštění mazové zátky používejte 3–5x denně, dokud se zbytkový ušní maz nerozpustí. Preventivně a pro správnou ušní hygienu používejte 1–2x týdně k prevenci utváření mazové zátky a těsně před koupelí pro prevenci zadržování vody v uchu. U dětí a kojenců by měl být produkt aplikován s opatrností dospělou osobou.


Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku produktu. Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, prasknutého bubínku nebo pokud je v uchu cizí těleso. Neaplikujte do očí, nosu nebo ústní dutiny. Použití zdravotnického prostředku u kojenců a dětí do 1 roku věku by mělo být konzultováno s lékařem. V případě rozpuštění mazové zátky vyhledejte radu lékaře, pokud se problémy se sluchem nebo jiné symptomy nezlepší po 5 dnech používání. Používání produktu pouze jednou osobou je doporučeno z hygienických důvodů.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.