Akutol spray + STOP spray duopack 2x60 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: AKUTOL
Ochranný plastický obvaz AKUTOL a zastavovač krvácení AKUTOL STOP v dárkovém balení. První pomoc vždy po ruce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
255

O produktu

50048812

 

První pomoc vždy po ruce.

AKUTOL sprej je voděodolný plastický obvaz k rychlému ošetření drobných oděrek a ran. Sprej zasychá do 2 minut po nanesení, vytváří prodyšný film a chrání tak ránu před přístupem cizorodých látek z vnějšího prostředí. Je voděodolný, transparentní a prodyšný. Po 3-4 dnech samovolně zmizí.

AKUTOL STOP zastavuje drobné místní krvácení a používá se k ošetření drobných povrchových poranění. Obsahuje výtažky z heřmánku pravého a měsíčku lékařského, které pomáhají ránu čistit a rakytníkový olej, aloe vera a jojobový vosk, které podporují přirozenou hydrataci poraněného místa a napomáhají procesu hojení.


Použití

AKUTOL sprej: Přípravek aplikujte stiskem rozprašovače nad ošetřovaným místem ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu poranění. Aplikujte tak, aby z ošetřované plochy nestékal. V případě potřeby je možné postřik opakovat.

AKUTOL STOP sprej: Přípravek aplikujte na vydezinfikované místo ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla v množství, které odpovídá velikosti ošetřované plochy tak, aby z ošetřované plochy nestékal. V případě potřeby můžete postřik zásypem opakovat po předchozím lehkém očištění postiženého místa.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.