Akutol Sprej na popáleniny 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: AKUTOL
Sprej určený k ošetření drobných domácích povrchových popálenin I. a II. a stupně a pokožky po nadměrném opalování. Pro dospělé i děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50120655

Rychlé ošetření popálenin I. a II. stupně i pokožky po nadměrném slunění. Hydrogel s kyselinou hyaluronovou, extrakty z aloe vera a měsíčku lékařského ve formě spreje určeného na tepelně poškozenou pokožku. Díky obsaženým látkám vytváří sprej na poranění prodyšný ochranný film, který udržuje optimálně vlhké prostředí a napomáhá rychlé obnově pokožky. Pokožku ochlazuje a zklidňuje popálené místo. AKUTOL Sprej na popáleniny je vhodný pro celou populaci, diabetiky i děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • kyselina hyaluronová pokožku regeneruje a omezuje tvorbu jizev
  • extrakt z aloe vera pokožku hydratuje
  • extrakt z měsíčku lékařského pokožku změkčuje

Složení

Aqua, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower, Extract, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.

Použití

Popálené místo očistěte a chlaďte pod tekoucí vodou teploty 8–12 °C do vymizení palčivé bolesti, doporučuje se po dobu až 15 minut. Na celou popálenou oblast nastříkejte sprej ideálně ze vzdálenosti 15-20 cm. Nástřik sprejem nejméně 3x denně opakujte, po mytí a koupání vždy, aby bylo popálené místo stále kryté ochranným filmem. Používejte do zahojení rány z drobného popálení (obvykle několik dní) a při nadměrném slunění do zhnědnutí a vymizení pocitu pálení pokožky.

Upozornění

Nepoužívejte u dětí do 3 let. Není určeno na těžké popáleniny II.b a III. Stupně. Nepoužívejte v případě alergie na některou z obsažených složek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.