Akutol STOP spray 60 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

155

O produktu

Zastavovač krvácení s bylinnými složkami. Sprej AKUTOL STOP zastavuje drobné místní krvácení a používá se k ošetření drobných povrchových poranění. Aktivní složka (směs alginátů) vytvoří nad poraněním práškovitou mechanickou vrstvu. Ta z poraněného místa absorbuje krev a vznikající exsudáty za vzniku chladivé gelovité hmoty, která podporuje proces hojení.

Výtažky z heřmánku pravého a měsíčku lékařského pomáhají ránu čistit. Rakytníkový olej, aloe vera a jojobový vosk podporují přirozenou hydrataci poraněného místa a napomáhají procesu hojení.

Složení

Methylene dimethyletherum, Dimethyletherum, Calcium alginate, Natrium alginate, Jojoba esters, Hippophae rhamnoides oil, Aloe vera, Calendula officinalis, Matricaria recutita, Menthol.

Použití

Sprej aplikujte na vydezinfikované místo ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla v množství, které odpovídá velikosti ošetřované plochy tak, aby z ošetřované plochy nestékal. V případě potřeby můžete postřik zásypem opakovat po předchozím lehkém očištění postiženého místa. Pro fixaci vzniklého hydrogelu použijte Akutol spray.

Před použitím intenzívně obal protřepejte. Nádobku držte ve svislé poloze dnem dolů.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivělosti na obsažené složky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.