Alavis Celadrin emulgel 100 g

50116655

Veterinární přípravek

Skladem na e-shopu

559

O produktu

Pohotová pomoc při bolestivosti pohybového aparátu koní a psů. Veterinání přírodní přípravek ALAVIS™ Celadrin Emulgel napomáhá zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů a tlumí tak bolestivost svalů, kloubů a kostí. Obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrin, složenou z cetylovaných esterů nasycených a nenasycených mastných kyselin (zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové). Přípravek má rychlý nástup účinku a snadnou aplikaci. Je vhodnou součástí výbavy domácích, cestovních i stájových lékárniček.

  • Menthol má mírný lokálně anestetický účinek a napomáhá prokrvení tkání, což má význam při zánětu a bolesti. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů, svalů a vazů jak akutních, tak chronických stavů.
  • Patentově chráněné látky Celadrinu jsou přírodními antioxidanty, které napomáhají proti zánětu a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.
  • ALAVIS™ Celadrin Emulgel doporučujeme u koní a psů s osteoartrózou, při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů, pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti, při úrazech a dalších zraněních, při zánětu a pro podporu potlačení bolesti kloubů, vazů a šlach.

Použití

Přípravek nanášejte na postižené místo dle potřeby 1-3x denně dle klinického stavu. Lze ho používat samostatně nebo jako doplněk k jiným veterinárním přípravkům AlavisTM.

Upozornění

Přestože se jedná o bezpečné látky, doporučujeme zamezit olizování přípravku. Nepoužívejte na poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro zvířata.

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější