Allergodil 0,5 mg/ml oční kapky 6 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: ALLERGODIL
Allergodil oční kapky se používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy).

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

199 ušetříte 16 Kč

Původní cena 215 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 215 Kč
Dočasně nedostupné

O produktu

50119309

Allergodil oční kapky jsou určeny k léčbě příznaků alergického zánětu spojivek, jako jsou zarudnutí, svědění nebo slzení očí. Současně se může vyskytnout i alergický zánět nosní sliznice, který se projevuje kýcháním, vodnatým výtokem z nosu, svěděním v nose nebo pocitem ucpaného nosu. Allergodil oční kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 4 let.


Dávkování

Obvyklá dávka pro dospělé, dospívající a děti od 4 let je jedna kapka do každého oka 2krát denně.

Složení

Léčivou látkou je azelastini hydrochloridum 3,0 mg (0,05%) v 6 ml roztoku. Jedna kapka obsahuje azelastini hydrochloridum 0,015 mg.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, dihydrát dinatrium edetátu, hypromelosa 2910, krystalizující sorbitol 70%, roztok hydroxidu sodného 1 mol/l, voda na injekci.

Upozornění

Při použití přípravku nenoste měkké kontaktní čočky, je nutné je vyjmout před podáním přípravku a před jejich opětovným nasazením vyčkat 15 minut. Mohlo by dojít k zabarvení kontaktních čoček.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.