Allnature Chlorella BIO 100 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Chlorella patří k největším zdrojům bílkovin v rostlinné říši! Mimo jiné působí antioxidačně a je to ideální zdroj proteinů pro vegany, vegetariány, sportovce a rekonvalescenty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
149 ušetříte 48 Kč

Původní cena 197 Kč sleva 24%

Cena za 100 g: 149 Kč

O produktu

50095689

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa, která na Zemi existuje již asi dvě a půl miliardy let, což svědčí o jejím neuvěřitelném potenciálu. Dnes ji řadíme k takzvaným zeleným superpotravinám, protože bylo vědecky prokázáno, že obsahuje celou řadu velmi hodnotných látek, které svědčí lidskému organismu. Má antioxidační účinky a podporuje správnou činnost střevního traktu a jater, normální trávení, imunitu. Navíc udržuje ve střevech mikrobiální rovnováhu a pročišťuje organismus.

Chlorella podporuje:

  • vitalitu, energii a tonus
  • přirozenou obranyschopnost
  • správné fungování imunitního systému
  • normální funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováhu
  • normální trávení a funkci jater
  • pročištění organisnu

Dávkování

Začínejte na 1/3 kávové lžičky a postupně ho zvyšujte na maximálně 2 kávové lžičky denně. Nepřekračujte dávkování! Denní dávku chlorelly můžete vmíchat do studené vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu a apod. Prášek z chlorelly nedávejte do horkých pokrmů a nápojů, ztrácí v nich svoje nutriční hodnoty!

Složení

100% chlorella prášek v BIO kvalitě. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračuje doporučenou denní dávku, která představuje maximálně 2 kávové lžičky denně. Není náhradou pestré stravy. Uložit mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.