Doplněk stravy

Allnature Chlorella BIO 100 g

Značka: ALLNATURE

Chlorella patří k největším zdrojům bílkovin v rostlinné říši! Mimo jiné působí antioxidačně a je to ideální zdroj proteinů pro vegany, vegetariány, sportovce a rekonvalescenty.

165

Cena za 100 g: 165,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Allnature Chlorella BIO 100 g

50095689

Úvod

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa, která na Zemi existuje již asi dvě a půl miliardy let, což svědčí o jejím neuvěřitelném potenciálu. Dnes ji řadíme k takzvaným zeleným superpotravinám, protože bylo vědecky prokázáno, že obsahuje celou řadu velmi hodnotných látek, které svědčí lidskému organismu. Má antioxidační účinky a podporuje správnou činnost střevního traktu a jater, normální trávení, imunitu. Navíc udržuje ve střevech mikrobiální rovnováhu a pročišťuje organismus.

Chlorella podporuje:

  • vitalitu, energii a tonus
  • přirozenou obranyschopnost
  • správné fungování imunitního systému
  • normální funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováhu
  • normální trávení a funkci jater
  • pročištění organisnu

Dávkování

Začínejte na 1/3 kávové lžičky a postupně ho zvyšujte na maximálně 2 kávové lžičky denně. Nepřekračujte dávkování! Denní dávku chlorelly můžete vmíchat do studené vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu a apod. Prášek z chlorelly nedávejte do horkých pokrmů a nápojů, ztrácí v nich svoje nutriční hodnoty!


Složení

100% chlorella prášek v BIO kvalitě. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračuje doporučenou denní dávku, která představuje maximálně 2 kávové lžičky denně. Není náhradou pestré stravy. Uložit mimo dosah dětí. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.