Potraviny a nápoje

Allnature Kakaové boby drcené BIO RAW prášek 200 g

Značka: ALLNATURE
  • Kakaové boby drcené v BIO a RAW kvalitě obsahují celou řadu nutričně hodnotných látek. Skvěle chutnají samotné i jako součást cereálních směsí, smoothies případně domácích čokolád.
89

Cena za 100 g: 45 Kč

O produktu: Allnature Kakaové boby drcené BIO RAW prášek 200 g

50097312

Úvod

Kakaové boby drcené v BIO a RAW kvalitě mají plnou, lehce kořeněnou chuť a vůni, a kupodivu nemají výrazně hořkou chuť. Konzumací 100 g kakaových bobů dodáte tělu mimo jiné i 125 % referenční hodnoty příjmu draslíku, více než 100 % železa, hořčíku a fosforu a téměř 65 % zinku. Dopřejte si tuto superpotravinu s celou řadou nutričně hodnotných látek, která výborně chutná samotná nebo jako součást cereálních směsí, smoothies případně domácích čokolád

Kakaové boby oceňovali již dávní Aztékové

Kakaové boby jsou sušená semena plodů kakaovníku Criollo, které se malinko podobají mandlím a od pradávna jsou neobvykle ceněnou surovinou. Aztékové si kakaových bobů vážili víc než zlata: používali je jako platidlo, zatímco zlato využívali jen k estetickým účelům. Kakaové boby jsou základní surovinou pro výrobu kakaového prášku, kakaového másla, čokolád a čokoládových nápojů. Allnature kakaové boby jsou pěstovány v BIO kvalitě na kontrolovaném ekologickém zemědělství a díky velmi šetrnému RAW zpracování v nich zůstávají zachovány bohaté nutriční látky, díky kterým bylo kakao nazýváno indiány pokrm Bohů.

Hlavní vlastnosti:

  • kakaové boby v BIO a RAW kvalitě
  • skvělá pochoutka a surovina do pečení
  • zdroj draslíku, železa, hořčíku, fosforu a zinku

Složení

Kakaové boby drcené v BIO kvalitě. Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a lepku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.