Allnature Maca BIO RAW prášek 200 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
4.7
Maca prášek je superpotravina z peruánských And s nasládlou, mírně kořeněnou chutí. Allnature Maca BIO RAW má výjimečné nutriční vlastnosti a celou řadů příznivých účinků.
Skladem na e-shopu
170

Cena za 100 g: 85 Kč

O produktu

50095691

Allnature Maca BIO RAW v prášku je živinami nabitá superpotravina s bohatým zdrojem unikátních fytonutrientů, vitamínů, minerálů a velmi kvalitních rostlinných bílkovin. Vyrábí se z kořenů stejnojmenné rostliny, které se podobají ředkvičkám. Je zajímavé, že tuto plodinu, která roste ve vysokých nadmořských výškách v Andách, se pokoušeli pěstovat po celém světě, ale nikde nedosahuje stejných kvalit jako ve své původní domovině. Maca má mírně kořeněnou, nasládlou chuť, a díky jejím vlastnostem se jí říká peruánská Viagra nebo peruánský ženšen. Maca v sušené formě obsahuje téměř 9 % vlákniny, 60 % sacharidů a více než 10 % bílkovin. Proteiny v mace obsahují 20 aminokyselin, z nichž je 7 esenciálních. Maca podporuje sexualitu, vytrvalost, plodnost, vitalitu, hormonální systém při menopauze a fyzické i duševní zdraví.

Hlavní vlastnosti:

  • sušený prášek v BIO a RAW kvalitě
  • mírně kořeněná, nasládlá chuť
  • obsahuje 9 % vlákniny, 60 % sacharidů a více než 10 % bílkovin
  • vysoký obsah esenciálních aminokyselin
  • maca podporuje sexualitu, plodnost, vitalitu a fyzické i duševní zdraví

Dávkování

2 - 6 kávových lžiček denně. Prášek můžete rozmíchat ve vodě, mléce, ovocné či zeleninové šťávě, případně přidat do jakéhokoliv pokrmu.

Složení

100% BIO maca peruánská (Lepidium meyenii). Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.