Allnature Premium Graviola 500 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Šťáva Premium Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a jedinečné blahodárné účinky na lidský organismus.
Skladem na e-shopu
299

Cena za 1 litr: 598 Kč

O produktu

50090728

Šťáva Premium Graviola je 100% přírodní produkt ve vysoké německé kvalitě, stabilizovaný pouze šetrnou pasterizací. Neobsahuje sladidla, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva má jemně kyselou chuť, která je velmi osvěžující a příjemně chutná. Obsahuje mnoho přírodních účinných látek, které jsou lidskému organismu prospěšné, dodávají mu sílu, potřebné vitaminy a důležité živiny. Přírodní šťáva Premium Graviola je navíc stáčena do skleněných lahví, které ji ochrání v průběhu skladování a přepravy od znehodnocení živin a vitaminů. Usazenina na dně lahve není na závadu, tvoří ji dužina ovoce, kterou je potřeba před použitím šťávy důkladně protřepat

Exotické plody z Ameriky

Graviola neboli Anona ostnitá je stále zelený strom dorůstající výšky okolo pěti metrů s velkými, hladkými tmavě zelenými listy a jedlými plody o průměru 15-20 cm. Plody mají žlutozelenou barvu a uvnitř skrývají bílou dužinu. Graviola pochází z tropických oblastí Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Šťáva je bohatá zejména na nenasycené mastné kyseliny a vitamín C.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní šťáva
  • ošetřena pouze jemnou pasterizací
  • bez přidaného cukru, sladidel a barviv

Dávkování

Dospělí užívají 20 ml 3x denně minimálně 30 minut před jídlem. Před použitím je nutné šťávu protřepat. Přípravek je možné užívat samostatně nebo naředěný vodou. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let a pro těhotné nebo kojící ženy.

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.