Allnature Ženšen pravý 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Ženšen rovná se tělesná a duševní svěžest. Dodává energii a podporuje celkovou vitalitu i sexuální zdraví. Zlepšuje paměť a duševní výkon.
Skladem na e-shopu
79 ušetříte 44 Kč

Původní cena 123 Kč , sleva 36%

Nejnižší cena před slevou: 123 Kč

Cena za 1 kus: 1 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120248

Ženšen rovná se tělesná a duševní svěžest. Kořen z této blahodárné rostliny býval v Asii v minulosti vyvažován zlatem a tradičně se používá v čínské medicíně. Výčet jeho báječných vlastností je nekonečný: Dodává energii a podporuje celkovou vitalitu i sexuální zdraví. Podporuje kognitivní funkce, zlepšuje paměť a duševní výkon. Podporuje krevní oběh a příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru. Pomáhá chránit buňky před účinky oxidativního stresu. Podporuje naši přirozenou obranyschopnost.

Hlavní vlastnosti:

  • ženšen podporuje tělesnou vitalitu
  • zlepšuje paměť a duševní výkon
  • příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru
  • působí jako antioxidant
  • podporuje imunitu

Dávkování

1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Obsah v jedné kapsli: Ženšen pravý (Panax ginseng) standardizovaný extrakt 70 mg, Vitamín C 50 mg – 62,5 % RHP = referenční hodnota příjmu. Ostatní látky: želatinová kapsle, mikrokrystalická celulóza (plnidlo).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.