Aloclair gel na dětské dásně 10 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: ALOCLAIR
Rychlá úleva od bolesti při prořezávání prvních zoubků. Gel + unikátní aplikátor!
Skladem na e-shopu
195

O produktu

50071896

Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel, rychle vytvoří neviditelný film, který chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů.
 
Aloclair na dětské dásně obsahuje přírodní složky, které na postižených místech napomáhají úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň. Přináší příjemnou úlevu od diskomfortu a symptomů spojených s prořezáváním prvních zubů. Aloclair na dětské dásně neobsahuje lokální anestetika, léčiva, alkohol a cukr. Aloclair na dětské dásně po aplikaci nepálí a má příjemnou banánovou chuť.
 
Návod k použití: Naneste na postižené místo dostatečné množství přípravku a aplikátorem jemně masírujte dáseň. Aplikace přípravku po jídle nebo před spaním podpoří vytvoření filmu a prodlouží dobu úlevy od bolesti. Aplikaci opakujte dle potřeby. Po každém použití uzavřete šroubovací víčko aplikátoru. Před každým použitím odstraňte z aplikátoru zbytky přípravku, které by mohly bránit vytlačení gelu.
 
 
Složení: voda, PVP, maltodextrín, propylén gykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Aloe barbadensis, xan-thanová guma, aroma, sorban draselný, benzoát sodný, sodná sůl EDTA, hyaluronát sodný, xylitol, cetylpyridini-umchlorid, kyselina glycyrrhetinová, Šafrán setý.
 
Kontraindikace: Použití Aloclair gelu na dětské dásně je kontraindikováno u pacientů se známou přecitlivělostí na kteroukoliv složku přípravku.
 
Upozornění a varování: Pozor!: Přípravek by měla vždy podávat dospělá osoba. Nikdy nezanechávejte přípravek v rukou dítěte, abyste předešli riziku udušení. Před použitím zkontrolujte, zda přípravek není poškozen a v průběhu aplikace věnujte pozornost jednotlivým částem aplikátoru, zda nedošlo k jejich náhodnému uvolnění. V těchto případech přestaňte přípravek používat. Nesnažte se znovu sestavit oddělenou část. Ukončete používání přípravku, jakmile je obsah gelu vypotřebován. Nepoužívejte, pokud je tuba otevřená, poškozená nebo netěsní. Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo přímý zdroj tepla. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
 
Zdravotní pomůcka.
Obsah balení: tuba 10 ml
 


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.