Potraviny a nápoje

Wolfberry Aloe vera 100% BIO šťáva 500 ml

Značka: WOLFBERRY
5.0

Aloe vera šťáva BIO 500ml Wolfberry je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů Aloe Vera Barbadensis Miller.

165

Cena za 100 ml: 33,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Wolfberry Aloe vera 100% BIO šťáva 500 ml

50092565

Úvod

BIO Aloe vera šťáva Wolfberry je 100% šťáva vyrobená z pečlivě vybraných listů aloe. Neobsahuje žádné konzervanty, stabilizátory, regulátory kyselosti, cukry, barviva, nebo jiné příměsi. Je konzervována pouze pasterizací při teplotě 80 °C. Šťáva z listů aloe vera má široké využití. Působí například jako antioxidant a podporuje detoxikaci, obranyschopnost a imunitní systém. Má příznivý vliv na kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí, normální stav pokožky a snižuje napětí a únavu. Navíc pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi, podporuje správné vylučování a pomáhá udržet komfort organismu před a při menstruaci.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% šťáva z listů aloe vera
  • bez konzervantů, cukrů, barviv
  • působí antioxidačně
  • podporuje imunitní systém
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

Použití

30 ml ráno a 30 ml večer. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Konzumujte nejlépe na lačno, případně hodinu před jídlem. Šťávu lze ředit vodou, jinou ovocnou šťávou nebo užívat samotnou.
Šťávu můžete aplikovat také přímo na pokožku v případě drobných poranění a popálenin, nebo jako pleťové tonikum na akné. Před použitím protřepat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.