Anacid por.sus.12x5ml

Anacid por.sus.12x5ml

50026018
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
51 Kč 58 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 24 lékárnách
doručíme do 386 lékáren po celé ČR.

Anacid se užívá při zvýšené kyselosti žaludeční šťávy, pálení žáhy, funkčních poruchách trávení, žaludečních obtížích vyvolaných dietní chybou, alkoholem nebo kouřením.

Podrobné informace o produktu

ANACID se užívá při pálení žáhy, nadýmání a žaludečních potížích. ANACID snižuje kyselost žaludeční šťávy, pomáhá při funkčních poruchách trávení a žaludečních obtížích vyvolaných dietní chybou, alkoholem nebo kouřením. Perorální suspenze ANACID je určena pro dospělé a dospívající od 14 let.

Jak se přípravek ANACID 12x5 ml užívá:

Dospělí a dospívající od 14 let užívají při dlouhodobé léčbě 4-6x denně 1 sáček (5 ml) 1-3 hodiny po jídle. Lze podat i jednorázově 1 sáček při obtížích. 

Složení:

Léčivými látkami jsou magnesii hydroxidum 258 mg a algeldrati suspensio odpovídá aluminii hydroxidum 388 mg v 5 ml suspenze (= 1 sáček).

Pomocnými látkami jsou glycerol 85%, sorbitol 70% nekrystalizující, natrium-benzoát, kyselina benzoová, silice kůry skořicovníku ceylonského, ethanol 96% a čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek ANACID obsahuje malé množství alkoholu (méně než 100 mg v jedné dávce). Dále pak sodík asorbitol. Nutno vzít v úvahu u pacientů na kontrolované sodíkové dietě a při nesnášenlivosti některých cukrů.Natrium-benzoát a kyselina benzoová mohou mírně dráždit sliznice. 

Parametry produktu

Značka Anacid Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 14 let Farmakoterapeutická skupina antacida, antiulceróza
SUKL 45310 EAN 45310

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.