Doplněk stravy

Antimetil 36 tablet

Značka: ANTIMETIL

Antimetil je doplněk stravy se zázvorem, který přispívá ke klidnému trávení. Oceníte jej na zklidnění žaludku i během cestování nebo v těhotenství.

Odstranit
Přihlaste se a získejte za 149 Kč (sleva 17%)
179

Cena za 1 kus: 4,97 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Antimetil 36 tablet

50134563

Úvod

Doplněk stravy s obsahem standardizovaného extraktu ze zázvoru v koncentraci 10 % gingerolů. Je tak 10x koncentrovanější než tradiční zázvorový prášek. Zázvor přírodní cestou přispívá ke klidnému trávení a podporuje správnou funkci zažívacího traktu. Pomáhá zklidnit žaludek při cestování i v těhotenství. Bylo prokázáno, jak je zázvor účinný, spolehlivý a bezpečný, a to i pro těhotné ženy. Užívání Antimetilu nemá vliv na pozornost – nezpůsobuje ospalost, útlum, ani poruchy koncentrace. Je vhodný pro dospělé, ženy od prvního měsíce těhotenství a děti ve věku od 3 let. Tip na cesty: Přibalte si Antimetil do cestovní lékárničky.

Zázvor pro zklidnění Vašeho žaludku

  • během cestování – pro klidný žaludek při cestování autem, autobusem, vlakem, lodí nebo letadlem
  • pro zklidnění žaludku po přejedení, konzumaci nezvyklých nebo těžko stravitelných jídel nebo při dietní chybě
  • v těhotenství – pomáhá zajistit klidný žaludek od prvního měsíce těhotenství

Dávkování

Děti 3-5 let: 1 tableta až 2x denně (maximálně 2 tablety). Děti 6-11 let: 1 tableta až 4x denně (maximálně 4 tablety). Dospělí a děti od 12 let: 2 tablety až 4x denně (maximálně 8 tablet). Těhotné ženy od 1. měsíce: 1 tableta ráno a v poledne (maximálně 2 tablety). Tablety zapijte vodou. Na cestách: Užijte 30 minut před cestou.


Složení

Jedna tableta obsahuje: plnidlo: mikrokrystalická celulóza; standardizovaný suchý zázvorový extrakt 50 mg (Zingiber officinale); lešticí látky: hydroxypropylmethylcelulosa, uhličitan vápenatý, polydextróza; protispékavé látky: oxid křemičitý, mastek, horečnaté soli mastných kyselin; maltodextrin, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem; barvivo: měďnatý komplex chlorofylinů.


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Pro dospělé a děti od 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.