Apetister SENIOR sirup 100 ml

Doplněk stravy

Značka: APETISTER
Sirup s kombinací bylin (máta, čekanka, anýz a fenykl) a vitaminů (B2, B6, niacin) pro podporu chuti k jídlu u dospělých a seniorů. S příchutí maliny a rybízu.
Skladem na e-shopu
255

Cena za 100 ml: 255 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120860

Zdravé trávení a chuť k jídlu. Apetister Senior obsahuje pečlivě vybranou kombinaci bylin, které mají pozitivní vliv na trávicí trakt a vitaminů (B2, B6 a niacin), které působí proti únavě. Sirup ocení zejména starší lidé, kteří se často potýkají s nedostatkem chuti k jídlu. Správná výživa ovlivňuje kvalitu života a zdraví seniorů, pomáhá předcházet podvýživě. Apetister Senior s příchutí maliny a rybízu i skvěle chutná.

Hlavní složky:

  • extrakt z máty peprné příznivě ovlivňuje funkci gastrointestinálního traktu
  • extrakt z kořene čekanky lékařské je důležitý pro správnou funkci střevního traktu a jater
  • extrakt z bedrníku anýzu podporuje trávení a chuť k jídlu
  • extrakt z fenyklu přispívá ke zdravému trávení
  • vitaminy B2, B6 a niacin přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí užívají 10 ml 2x denně před nebo během jídla.

Složení

Voda, zahušťovadla: sorbitoly a glycerol, koncentrát z černého rybízu, zahušťovadlo: xantanová guma, konzervant: benzoát sodný, extrakt z anýzu bedrníku, extrakt z čekanky obecné, extrakt z máty peprné, malinové aroma, extrakt z fenyklu obecného, nikotinamid, riboflavin-5′-fosforečnan sodný, pyridoxin-hydrochlorid.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité. Neužívejte při alergii na jakoukoli ze složek produktu. Nadměrné užívání může mít projímavý účinek. Produkt není vhodný pro děti a mladistvé. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.