Kosmetika

APIVITA Bee Sun Safe After Sun zklidňující gelový krém po opalování 200 ml

Značka: APIVITA
  • APIVITA Bee Sun Safe After Sun zklidňující gelový krém po opalování je chladivý balzám z přírodních ingrediencí. Hydratuje pokožku a pomáhá udržovat její opálení.
NAVÍC APIVITA Express Beauty Aloe pleťová maska 2x8 ml Při nákupu produktů značky APIVITA nad 499 Kč získáte NAVÍC APIVITA Express Beauty Aloe pleťová maska 2x8 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
449

O produktu: APIVITA Bee Sun Safe After Sun zklidňující gelový krém po opalování 200 ml

50143528

Úvod

APIVITA Bee Sun Safe After Sun zklidňující gelový krém po opalování je chladivý balzám z přírodních ingrediencí vhodný na tělo i obličej. Obsahuje antioxidanty (výtažek ze zeleného čaj, vitamin E), patentovaný propolisový extrakt + hydratační složky (aloe, extrakty z fíků a okurky a mandlový olej), které okamžitě svlaží podrážděnou pokožku a pomáhají jejímu zklidnění. Přípravek má exotickou vůni koření a ovoce a je vhodný pro všechny typy pleti.

Výsledek

  • 97 % přírodních ingrediencí
  • hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku
  • pomáhá udržovat opálení pokožky
  • příjemný chladivý účinek
  • pro všechny typy pleti

S ohledem na mořské ekosystémy

Opalovací přípravky Bee Sun Safe značky APIVITA jsou vyvinuty s ohledem na mořské ekosystémy: neobsahují žádné filtry poškozující mořskou faunu a flóru, včetně korálů. Obsahují pouze biologicky odbouratelné složky, a jsou balené do obalových materiálů šetrných k životnímu prostředí.


Složení

Aloe, extrakt z fíků, patentovaný propolisový extrakt, extrakt z okurky, extrakt z limonky, mandlový olej, slunečnicový olej, alantoin, vitamin E, voda ze zeleného čaje.


Použití

Po každém pobytu na slunci naneste na vyčištěnou pokožku bohatší vrstvu krému a rovnoměrně rozetřete. Opakujte podle potřeby.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.