Kosmetika

APIVITA Bee Sun Safe Hydra Sun SPF50 dětské opalovací mléko 200 ml

Značka: APIVITA
  • APIVITA Bee Sun Safe Hydra Sun SPF50 je dětské opalovací mléko ve spreji s propolisem a měsíčkem. Poskytuje vysokou ochranu před UV zářením, hydratuje a zklidňuje pokožku.
NAVÍC APIVITA Express Beauty Aloe pleťová maska 2x8 ml Při nákupu produktů značky APIVITA nad 499 Kč získáte NAVÍC APIVITA Express Beauty Aloe pleťová maska 2x8 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

649

O produktu: APIVITA Bee Sun Safe Hydra Sun SPF50 dětské opalovací mléko 200 ml

50143532

Úvod

APIVITA Bee Sun Safe Hydra Sun SPF50 je dětské opalovací mléko ve spreji, aby aplikace na dětskou pokožku byla rychlá a pohodlná. Poskytuje vysokou ochranu před UV zářením, a kromě toho nabízí silnou antioxidační ochranu díky patentovanému propolisovému extraktu. Přírodní hydratační složky (aloe, mořská řasa Laminaria digitata a rostlinné oleje) se postarají o vyrovnání ztrát vody během pobytu na sluníčku, panthenol a měsíček lékařský zklidňují podráždění.

Výsledek

  • 73 % přírodních ingrediencí
  • vysoká širokospektrální ochrana proti slunečnímu záření (UVA, UVB)
  • chrání, hydratuje a zklidňuje pokožku
  • hypoalergenní složení pro děti a batolata od 1 roku
  • velmi odolný vůči vodě, potu a písku
  • pohodlná a rychlá aplikace ve spreji

S ohledem na mořské ekosystémy

Opalovací přípravky Bee Sun Safe značky APIVITA jsou vyvinuty s ohledem na mořské ekosystémy: neobsahují žádné filtry poškozující mořskou faunu a flóru, včetně korálů. Obsahují pouze biologicky odbouratelné složky, a jsou balené do obalových materiálů šetrných k životnímu prostředí.


Složení

Patentovaný propolisový extrakt, mořská řasa Laminaria digitata (hydrolyzovaná), extrakt z měsíčku lékařského, aloe, organický olivový olej, slunečnicový olej, vitamin E, extrakt z Chlorella vulgaris, bisabolol, panthenol, odvar z šípkové růže. Širokospektrální ochrana před UVA + UVB zářením díky čtyřem filtrům v minimálních koncentracích bezpečných pro pokožku.


Použití

Přípravek nanášejte rovnoměrně na obličej a tělo alespoň 30 minut před sluněním. Abyste dosáhli úrovně ochrany, která odpovídá uvedenému SPF, použijte dostatečné množství přípravku – 2 mg/cm² (přibližně 3 čajové lžičky pro 6leté dítě). Příliš malá vrstva snižuje ochranný účinek. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.