Kosmetika

APIVITA BeeVine Elixir Night Cream noční liftingový krém 50 ml

Značka: APIVITA
Produktová řada: BeeVine Elixir
5.0

APIVITA BeeVine Elixir Night Cream noční liftingový krém vyplňuje vrásky, vypíná a zpevňuje povrch pleti. Zvyšuje pružnost pleti, obnovuje a pozvedá kontury obličeje.

1 250
Doprava zdarma

O produktu: APIVITA BeeVine Elixir Night Cream noční liftingový krém 50 ml

50149592

Úvod

APIVITA BeeVine Elixir Cream noční liftingový krém je intenzivní regenerační zpevňující krém s komplexem PROPOLIFT a rostlinným kolagenem. Příjemná hebká textura krému zajišťuje pleti pocit komfortu během spánku.

Kolagen je elixírem mládí

Přirozená produkce kolagenu v pleti se po čtyřicátém roku života výrazně snižuje a začínají se projevovat příznaky jejího stárnutí. Dva nejdůležitější typy kolagenu jsou kolagen I, který je klíčovým faktorem pro pevnou a odolnou pokožku, a kolagen III, který je nezbytný pro její pružnost. Kromě hladiny kolagenu je pro udržení mladistvé pleti klíčová také rovnováha mezi kolagenem I a III. Řada BeeVine Elixir díky nové patentované technologii PROPOLIFT komplex a rostlinnému kolagenu poskytuje dokonalé řešení pro vyplnění vrásek, zvýšení pevnosti pleti a pozvednutí kontur obličeje.

APIVITA představuje PROPOLIFT komplex

PROPOLIFT komplex s obsahem super koncentrovaných polyfenolů z propolisu a vinné révy se zaměřuje na obnovu kolagenu. Studie in vitro na kožních fibroblastech, potvrzují, že tato silná aktivní látka obnovuje rovnováhu kolagenu typu I a III, čímž navrací pleti její mladistvý vzhled. Současně zvyšuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové a elastinu, tyto složky jsou pro pevnost a pružnost pleti naprosto klíčové. PROPOLIFT komplex byl vyvinutý tak, aby se okamžitě vstřebával a účinkoval až 8 hodin.

Hlavní vlastnosti

  • krém vyplňuje vrásky ve třech úrovních: redukuje jejich počet, zmírňuje jejich hloubku, vypíná a zpevňuje povrch pleti
  • zvyšuje pružnost pleti, obnovuje a pozvedá kontury obličeje
  • vyhlazuje pleť – obsahuje Samphire Oil (Crithmum maritimum), který působí podobně jako retinoid
  • díky enzymu z papáji obnovuje pleť
  • krém je dermatologicky testován a nekomedogenní
  • 96 % složek přírodního původu

Použití

Abyste dosáhli nejlepších výsledků používejte krém večer na vyčištěnou pleť, ideálně po séru BeeVine Elixir.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.