APIVITA Refreshing Fig hydratační tělové mléko 200 ml

Kosmetika

Značka: APIVITA
Hydratační tělové mléko APIVITA Refreshing Fig intenzivně vyživuje a chrání pokožku, poskytuje hydrataci a zklidnění a zanechává ji hladkou a hebkou.
Skladem na e-shopu
419

O produktu

50135855

Hydratační tělové mléko APIVITA Refreshing Fig s olivovým a mandlový olejem a bambuckým máslem pokožku intenzivně vyživuje a chrání. Obsahuje dále fíkový extrakt, bioaktivní Aloe vera, výtažek z medu, a další zklidňující složky: panthenol, bisabolol a alantoin. Voda v přípravku je nahrazena organickým výtažek z vilínu, který má antioxidační účinky. Tělové mléko Refreshing Fig poskytuje pokožce hydrataci a zklidnění a zanechává ji hladkou a hebkou. Bylo inspirováno principy aromaterapie, vůně obsažených esenciálních olejů z levandule a pelargonie přináší pocit vyrovnanosti a klidu, a je vhodná pro muže i ženy.

Výsledek

  • hydratuje a zjemňuje pokožku a zanechává ji hladkou a hebkou
  • poskytuje přírodní antioxidační ochranu
  • s uklidňující vůní esenciálních olejů


O značce

Kosmetická společnost APIVITA je svět, ve kterém je příroda na prvním místě. Produkty inspirované věčnou synergií mezi včelami a řeckou krajinou, vytváří v duchu udržitelnosti a odpovědnosti k životnímu prostředí, a využívá tradiční zkušenost tak, aby ladila s efektivitou, za účelem dosažení krásy.

Řecká příroda – chráněné útočiště přírodních pokladů

Řecká krajina vyniká výjimečnou biodiverzitou, její flóra však musí být maximálně přizpůsobivá, aby přežila v tomto jižním klimatu. Původní druhy vyvíjejí vysoké koncentrace bioaktivních molekul k posílení odolnosti a regenerace, a nabízejí nekonečnou rezervu aktivních látek s vysokou biologickou hodnotou.

Med je nektarem bohů

Včely jsou alchymisté přírody – jejich organizovaná společenství, která se řídí vyšším obecným dobrem, vytváří produkty s nejúčinnějšími ochrannými, hojivými a omlazujícími vlastnostmi. Med je však vyživující ambrozií nejen pro včelí společenství. I pro nás má neocenitelné nutriční benefity, je také přirozeným spojencem pokožky, a díky hydratačním a změkčujícím vlastnostem pomáhá obnovit její komfort.

APIVITA Refreshing Fig hydratační tělové mléko 200 mla

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.