APO-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

50049716

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

99

O produktu

Užívá se při bolesti a zánětu. Ulevuje při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, pohmoždění a podvrtnutí či akutní migréně. Snižuje zvýšenou teplotu a mírní bolest svalů a kloubů spojenou s běžným nachlazením. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 3x denně 1 potahovanou tabletu nebo jednorázově 1 tabletu podle potřeby, v časovém odstupu nejméně 4 hodin, nejvýše 3 potahované tablety denně.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110).

Upozornění

Přípravek ovlivňuje účinnost mnoha léků (například na tlak, na srážení krve), proto se poraďte s lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti užívání tohoto přípravku vzhledem k Vaší současné léčbě.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Parametry
SUKL název APO-IBUPROFEN 400MG TBL FLM 100
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika, nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
Forma Tablety
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 125526
EAN 8594158130723
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Lidé také kupují

  • Dr.Max Sinutin 30 tablet

    Dr.Max Sinutin

    30 tablet

    Dr.Max Sinutin je vícesložkový bylinný doplněk stravy s vyváženým...

    Doplněk stravy

    Dr.Max Sinutin je vícesložkový bylinný doplněk stravy s vyváženým...

    • 3 za 2 pro přihlášené
    • Taxik maxik
  • Dr.Max Vitamin C long effect 500 mg 60 tobolek

    Dr.Max Vitamin C long effect 500 mg

    60 tobolek

    Přispívá k normální funkci imunitního systému. S postupným uvolňováním...

    Doplněk stravy

    Přispívá k normální funkci imunitního systému. S postupným uvolňováním...

    • 3 za 2 pro přihlášené
    • Taxik maxik