Apotheke Dětský bylinný čaj BIO 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: APOTHEKE
Dětský čaj vhodný k doplnění běžného pitného režimu. Obsahuje jablka, šípky a dobromysl, která přispívá k dobrému trávení a podporuje imunitu.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu

50108286

Ovocno-bylinný pro malé děti vhodný k doplnění běžného pitného režimu. Apotheke Dětský bylinný čaj BIO je směsí bylinek a jablka se šípky. Obsahuje dobromysl, která přispívá k dobrému trávení, podporuje imunitu i normální funkce dýchacích cest. Složení čaje bylo schváleno Českou pediatrickou společností a je vhodné pro kojence od ukončeného 4. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • čaj k doplnění pitného režimu malých dětí
  • směs bylinek a ovoce
  • dobromysl přispívá k dobrému trávení
  • dobromysl podporuje imunitu i normální funkce dýchacích cest
  • od ukončeného 4. měsíce

Složení

Bio ostružina list (Folium rubi fruticosi), bio jablko plod (Fructus mali dom), bio dobromysl nať (Herba origani) 20 %, bio malina list (Folium rubi idaei), bio šípek plod (Fructus cynosbati) 15%.

Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou. Doporučené dávkování: 2 až 3 šálky za den. Vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.