Čaje a čajové směsi

Apotheke BIO Dětský čaj na imunitu nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: APOTHEKE
Produktová řada: BIO

Bylinná směs pro děti od ukončeného 9. měsíce obsahuje šípek, zlatobýl a rakytník, které podporují přirozenou obranyschopnost. Meduňka přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení.

49

Cena za 100 g: 163,33 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Apotheke BIO Dětský čaj na imunitu nálevové sáčky 20x1,5 g

50000185

Úvod

Bylinná směs Apotheke BIO Dětský čaj na imunitu je skvělým doplňkem pitného režimu pro děti od ukončeného 9. měsíce. Obsahuje šípek, zlatobýl a rakytník, které podporují přirozenou obranyschopnost. Meduňka přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení.

Hlavní vlastnosti:

  • dětský bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • BIO kvalita
  • pro děti od ukončeného 9. měsíce

Složení

Bio meduňka nať (Herba melissae) 30 %, bio máta nať (Herba menthae piperitae) 20 %, bio zlatobýl nať (Herba virgaureae) 20 %, bio šípek plod (Fructus cynosbati) 10 %, bio měsíček květ (Flos calendulae), bio rakytník plod (Fructus hippophae) 10 %.


Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou. 2 až 3 šálky za den. Určeno pro děti od ukončeného 9. měsíce.


Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml). Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.