Apotheke BIO Dětský čaj Rooibos pro běžné pití nálevové sáčky 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: APOTHEKE
Rooibos obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek. Čaj Apotheke BIO Dětský čaj Rooibos je určený dětem od ukončeného 6. měsíce jako doplnění pitného režimu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
45

Cena za 100 g: 150 Kč

O produktu

50000187

Čaj Apotheke BIO Dětský čaj Rooibos je určený dětem od ukončeného 6. měsíce jako doplnění pitného režimu. Rooibos je nápoj charakteristické tmavě červené barvy a lehce nasládlé chuti, takže není třeba jej doslazovat. Rooibos přispívá k optimální relaxaci, a je také zdrojem antioxidantů, které přispívají k ochraně proti volným radikálům. 

Hlavní vlastnosti:

  • dětský čaj v nálevových sáčcích
  • BIO kvalita
  • od ukončeného 6. měsíce věku

Složení

Bio rooibos (Aspalathus linearis).

Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou. Pijte 2-3 šálky denně.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml). Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.