Apotheke CoolTea Maté s limetkou a mátou porcovaný čaj 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: APOTHEKE
5.0
Apotheke CoolTea Maté s limetkou a mátou je bylinná čajová směs pro přípravu nápoje za studena. Porcovaný čaj v nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 138 Kč

O produktu

50113388

V období horkých dnů nemáte chuť na teplé nápoje, a přesto byste občas uvítali jiný neslazený nápoj než obyčejnou vodu? Ledový čaj Apotheke CoolTea Maté s limetkou a mátou je bylinná směs namíchaná speciálně pro přípravu chladného osvěžujícího nápoje. Nálevový sáček stačí vložit do hrnečku či sklenky a zalít 250 ml studené vody. Další možností je zalít sáček malým množstvím vařící vody, doplnit studenou a následně vychladit. Po 15 minutách je nápoj v každém případě připraven ke konzumaci. V teplých dnech nejlépe chutná dostatečně vychlazený, ale jeho osvěžující chuť a vůni oceníte i v průběhu roku.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • pro přípravu chlazeného neslazeného nápoje
  • stačí zalít studenou vodou a za 15 minut máte hotovo

Složení

Maté list 34 %, máta nať 27 %, zázvor kořen 15 %, citronová tráva nať, přírodní aroma 5 %, aroma, kyselina citronová, citronová kůra, stévie list 2 %, limeta 1 %.

Použití

1 čajový sáček zalijte 250 ml studené vody a nechte 15 minut vyluhovat. Nápoj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Můžete doplnit kostkami ledu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.