Apotheke Dětský čaj průduškový BIO 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: APOTHEKE
Bylinkový čaj pro malé děti se slézem, fenyklem a dobromyslí pro podporu dýchacích cest. Sléz přispívá k normální činnosti hltanu. Od ukončeného 9. měsíce.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu

50108285

Bylinkový čaj pro malé děti se slézem a fenyklem pro podporu dýchacích cest. Sléz je bylina s výraznými fialovými květy. Obsahuje silice a slizy, které pomáhají zklidnit hrdlo při zahlenění a přispívá tak k normální činnosti hltanu a dýchacích cest. Sléz, fenykl a dobromysl podporují normální funkce dýchacího systému. Fenykl a dobromysl podporují obranyschopnost organizmu. Apotheke Dětský čaj průduškový je vhodný pro děti od ukončeného 9. měsíce. Jeho složení bylo schváleno Českou pediatrickou společností.

Hlavní vlastnosti:

  • sléz přispívá k normální činnost hltanu a dýchacích cest
  • sléz, fenykl a dobromysl podporují normální funkce dýchacího systému
  • sléz, fenykl a dobromysl podporují normální trávení
  • fenykl a dobromysl podporují imunitu
  • fenykl a dobromysl působí jako antioxidanty

Složení

Bio sléz list (Folium malvae) 25 %, bio fenykl plod (Fructus foeniculi) 25 %, bio kopřiva nať (Herba urticae), bio dobromysl nať (Herba origani).

Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý. Sáček lze použít pouze jednou. Doporučené dávkování: 2 šálky za den. Vhodné pro děti od ukončeného 9. měsíce.

Upozornění

Upozornění: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml).

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.