Čaje a čajové směsi

Apotheke Zázvorovo citrusové čaje 4v1 nálevové sáčky 20x2 g

Značka: APOTHEKE
5.0

Směs čtyř různých druhů ovocných čajů pro milovníky zázvoru a citrusových plodů. Jsou vynikající pro zahřátí za chladných dnů a večerů.

59

Cena za 100 g: 147,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Apotheke Zázvorovo citrusové čaje 4v1 nálevové sáčky 20x2 g

50038513

Úvod

Směs čtyř různých druhů ovocných čajů pro milovníky zázvoru a citrusových plodů. Jsou vynikající pro zahřátí za chladných dnů a večerů. Sada obsahuje Apotheke čaje: Citron a zázvor, Pomeranč a zázvor, Zázvor a med, Limetka a grep. Vyberte si svou oblíbenou příchuť a užijte si chvilku klidu se šálkem voňavého a chutného čaje.

Hlavní vlastnosti:

  • sada 4 druhů ovocných čajů
  • skvěle zahřejí v chladných dnech
  • osvěžující vůně a chuť

Složení

CITRON A ZÁZVOR: Zázvor kořen (30 %), jablko plod, ostružina list, kyselina citronová, aroma, citronová tráva nať, lípa květ (1 %), čekanka kořen, citronová kůra (1 %).

POMERANČ A ZÁZVOR: Zázvor kořen (30 %), šípek plod, ostružina list, přírodní pomerančové aroma, pomerančová kůra (5 %), kyselina citronová, jablko plod, lékořice kořen, skořice kůra.

ZÁZVOR A MED: Zázvor kořen (30 %), šípek plod, ostružina list, přírodní aroma, lékořice kořen, kyselina citronová, skořice kůra, aroma, med (0,1 %).

LIMETKA A GREP: Jablko plod, šípek plod, ostružina list, kyselina citronová, ibišek květ, pomerančová kůra, čekanka kořen, aroma a koncentrovaná citronová šťáva, aroma a koncentrovaná pomerančová šťáva, přírodní grapefruitové aroma, citronová kůra, koncentrovaná grapefruitová šťáva (0,96 %), limetková kůra (0,5 %).


Použití

1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 3-5 min vyluhovat. Doporučené dávkování: 1-3 šálky denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.