Aptus BIORION 60 tablet

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus BIORION je doplněk krmiva s methioninem a biotinem pro zdravou srst a pokožku Vašich mazlíčků. Doporučeno pro psy a kočky při nadměrném línání.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Aptus v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
345

O produktu

50078883

Doplňkové krmivo s obsahem methioninu a biotinu pro zdravou srst a pokožku Vašich mazlíčků. Aptus BIORION 60 tablet obsahuje koenzym biotin, který se podílí na rozmanitých metabolických procesech při přeměně proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismu a má význam pro udržení správné funkce pokožky, srsti a drápů. Bylo zjištěno, že účinky biotinu podporuje aminokyselina methionin. Přípravek je doporučen při nadměrném línání psů a koček.

Hlavní vlastnosti:

  • doplňkové krmivo pro psy a kočky
  • obsahuje biotin, důležitý pro srst a pokožku
  • s methioninem, který podporuje účinky biotinu

Složení

Biotin, DL methionin, Kukuričný škrob, magnesium stearát, želatína (vepřová). Technologické doplňky: Mikrokrystalická celulóza. Obsah živin: Sušina 96 %, Bílkoviny 10 %, Vláknina 70 %, Popel 3,1 %, DL methionin 175 mg/g. Doplňkové látky z premixu: Biotin 22 mg/g. (Vitaminový premix 78,6 %, DL methionin 17,1 %, vehikulum 4,3 %.)

Použití

Psi: 1x denně ½-1 tableta/10 kg tělesné hmotnosti. Kočky: ½-1 tablety denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.