Doplňkové krmivo

Aptus Felilysin solution 50 ml

Značka: APTUS

Aptus Felilysin solution je doplňkové krmivo pro kočky s obsahem L-lysinu, důležité aminokyseliny, kterou si jejich organismus nedokáže přirozeně vyrobit.

444

O produktu: Aptus Felilysin solution 50 ml

50155888

Úvod

Aptus Felilysin solution je doplňkové krmivo pro kočky s obsahem L-lysinu. L-lysin je pro kočky životně důležitá aminokyselina, jejich organismus si ji nedokáže přirozeně vyrobit, proto je závislý na příjmu z potravy. Zdrojem L-lysinu je například rybí, hovězí či vepřové maso. L-lysin je proteinogenní aminokyselina, to znamená, že je nezbytným stavebním prvkem pro všechny bílkoviny v těle. Její dostatek je tedy důležitý pro dobrou kondici svalů v rámci každodenního pohybu i při zotavování po nemoci.


Dávkování

Podávejte 1-2 ml roztoku. Doporučenou dávku odměřte kapátkem a poté vmíchejte do jídla.


Složení

Pyrofosforečnan sodný, sorbitol, kvasinky, inaktivované, sacharózové estery mastných kyselin, proteinová moučka z lupiny, máslo, slunečnicový olej. Nutriční přísady: L-lysin monohydrochlorid (3c322) 250 mg/g, 1 ml roztoku obsahuje l-lysine 263 mg; vitamin E (3a700) 40 IU/g. Technologické přísady: Karagenan (E 407), xantanová guma (E 415), sorban draselný (1k202).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.