Aptus MULTICAT TOTAL 120 tablet

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus MULTICAT TOTAL jsou tablety s příchutí lososa a vyváženým složením 19 vitamínů, minerálů, mikroprvků a esenciálních aminokyselin. Uspokojuje denní potřebu vápníku.
Skladem na e-shopu
399

O produktu

50072846

Multivitaminový doplněk pro kočky s minerály a taurinem. Aptus MULTICAT TOTAL jsou tablety s příchutí lososa a vyváženým složením 19 vitamínů, minerálů, stopových prvků a esenciálních aminokyselin. Uspokojují denní potřebu vápníku, který je důležitý pro zdravé kosti, a jsou obohaceny o taurin, který je pro metabolismus nezbytný, ale organizmus kočky si jej nedokáže vytvořit v dostatečném množství. Aptus MULTICAT TOTAL je určen zejména březím a kojícím kočkám, kočkám ve stresu a pro rostoucí koťata od dosažení 3 týdnů věku. Jestliže krmení Vaší kočky obsahuje velké množství masa a ryb, podávejte MULTICAT TOTAL k zajištění přísunu dostatečného množství vitaminů a mikroprvků.

Hlavní vlastnosti:

  • vyvinuto pro kočky jako doplněk k normálnímu krmení
  • uspokojuje denní potřebu vápníku, mikroprvků, vitamínů a esenciálních aminokyselin
  • vitaminy a mikroprvky jsou důležité pro celkové zdraví kočky
  • vápník je nezbytný pro růst a udržení dobrého stavu kostí
  • přípravek vyrovnává vysoký obsah fosforu v kočičích krmivech
  • neobsahuje laktózu

Složení

Uhličitan vápenatý 64 %, potravinové kvasnice 20 %, vitamino-minerálně-aminokyselinový premix 13,1%, příchutě a vehikula 2,9 %. Senzorické doplňkové látky: Aromatická sloučenina (ryba) (0,05%).

Použití

Tablety Aptus MULTICAT TOTAL podávejte kočce přímo do tlamy nebo zamíchejte do krmení. Jedna tableta váží 0,4 g.

  • Při dlouhodobém používání: dospělé kočky 1x denně 1 tableta na 2 kg.
  • Kočky v rekonvalescenci, při nedostatku, při stresu, v období březosti a při kojení a rostoucí koťata: 1x denně 1 tableta na 1 kg.

Upozornění

Jestliže zvažujete podávání doplňkového krmiva, jako je Aptus MULTICAT TOTAL, pak při stanovení denní dávky vezměte v úvahu množství vitaminů a mikroprvků obsažených v běžném denním krmení. Nedoporučuje se překračovat výše uvedené dávkování, protože MULTICAT TOTAL obsahuje také vitaminy A, D a E, které jsou rozpustné v tucích a při předávkování se akumulují v organismu. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí a zvířat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.