Aptus MULTIDOG EXTRA 100 tablet

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus MULTIDOG EXTRA jsou tablety s báječnou příchutí jater pro podporu zdraví a vitality Vašeho psa. S vitaminy, minerály, stopovými prvky + taurin a karnitin.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
369

O produktu

50129364

Multivitaminový doplněk pro psy s minerály, stopovými prvky + taurin a karnitin. Aptus MULTIDOG EXTRA jsou tablety s báječnou příchutí jater pro podporu zdraví a vitality Vašeho psa. Kromě vyváženého složení vitaminů, minerálů a mikroprvků jsou obohaceny o taurin a karnitin. Obsahují vápník, který je důležitý pro zdravé kosti. Aptus MULTIDOG EXTRA je určen zejména pro psy, krmené stravou připravenou doma, aby bylo dosaženo její správné nutriční hodnoty. Multivitaminový doplněk stravy je vhodný také pro nemocné a stresované psy a zvířata v rekonvalescenci po oslabení nebo prodělaném onemocnění.

Hlavní vlastnosti:

  • vyvinuto pro psy jako doplněk k normálnímu krmení
  • uspokojuje potřebu vitaminů, minerálů a stopových prvků
  • vitaminy a mikroprvky jsou důležité pro celkové zdraví psa
  • obsahuje vápník, který je nezbytný pro růst a udržení dobrého stavu kostí

Složení

Pivovarské kvasnice, želatina (vepřová), stearát hořečnatý (1,35 %). Technologické doplňkové látky: Mikrokrystalická celulóza.

Použití

1x denně 1 tableta na 20 kg hmotnosti psa. V případě zvýšené potřeby 1x denně 2 tablety na 20 kg hmotnosti po dobu 2 týdnů. Tablety Aptus MULTIDOG EXTRA s příchutí jater mohou být podávány přímo do tlamy jako pamlsek. Můžete je také rozdrtit a zamíchat do krmení.

Upozornění

Aptus MULTIDOG EXTRA obsahuje vitaminy A, D, a E, které jsou rozpustné v tucích a mohou se shromažďovat v organismu. Jestliže Vašemu psovi podáváte multivitamin, je třeba do celkové dávky započítat i vitaminy, které jsou případně obsažené v krmení. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.