Aptus ORISOLVE roztok pro čištění uší 150 ml

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus ORISOLVE je roztok pro čištění uší pro psy a kočky. Obsahuje aktivní látky, které rozpouštějí ušní maz a usnadňují jeho uvolnění ze zevního zvukovodu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Aptus v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
349

O produktu

50078885

Roztok na čištění uší pro psy a kočky. Aptus ORISOLVE roztok pro čištění uší 150 ml obsahuje aktivní látky, které rozpouštějí ušní maz a usnadňují jeho uvolnění ze zevního zvukovodu. Používá se v rámci běžné hygieny Vašich mazlíčků.

Hlavní aktivní složky:

  • Alcohol, Propylene Glycol, Polysorbate 80 – rozpouští ušní maz
  • antibakteriální ionty stříbra a esenciálním olej z rozmarýnu
  • změkčující a protiplísňové kyseliny salicylová a mléčná
  • alantoin zklidňuje a podporuje regeneraci
  • Laureth-9 zmírňuje svědění

Složení

Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Použití

Preventivní: Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy, aby se vyrovnal a mohli jste jej celý naplnit roztokem. Přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů. Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu. Při potížích opakujte čištění zevního zvukovodu 2x denně a poté ještě měsíc 1-3x týdně. Mazlavé vločky, které se mohou objevit na srsti v okolí ucha jsou rozpuštěný a uvolněný ušní maz. Dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho.

Upozornění

Před použitím protřepejte. Nepoužívejte při porušené celistvosti ušního bubínku! Jen pro zvířata!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.