Aptus SentrX EYE gel 10x3 ml

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus SentrX EYE gel 10x3 ml jsou umělé slzy vyvinuté pro psy, kočky a koně pro zvlhčení a ochranu poraněné oční rohovky při syndromu suchého oka.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 590

O produktu

50078887

Umělé slzy vyvinuté pro psy, kočky a koně pro zvlhčení a ochranu poraněné oční rohovky. Aptus SentrX EYE gel 10x3 ml obsahují glykosaminoglykany upravené do formy hydrogelu, který tvoří skelet pro migraci buněk + modifikovanou kyselinu hyaluronovou, která efektivně ulpívá na oční rohovce a zajišťuje její dlouhotrvající lubrikaci. Je určen pro použití při akutních, traumatických, neinfikovaných vředech oční rohovky při syndromu suchého oka a vytváří tak příznivější prostředí pro regeneraci.

Hlavní vlastnosti:

  • zvlhčují a chrání oční rohovku
  • poskytují dlouhotrvající efekt
  • vhodné pro psy, kočky a koně

Složení

Voda, hyasent-S, chlorid sodný, fosforečnan sodný, chlorid draselný, fosforečnan draselný.

Použití

1-2 kapky 2-3x denně. Kapky mohou být aplikovány přímo na oční rohovku. Abyste se vyhnuli znečištění, nedotýkejte se žádného povrchu špičkou nádobky. Poté jemně masírujte oční víčka, aby se gel rovnoměrně rozprostřel po povrchu oka. Aplikaci opakujte do úplného vyhojení oční rohovky.

Upozornění

Před použitím protřepte. Aptus SentrX EYE gel 10x3 ml neobsahuje konzervanty ani antibiotika, proto je nezbytné zabránit jakékoli kontaminaci. K zajištění sterility a čisté manipulace používejte rukavice.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.