ArmoLipid PLUS 30 tablet

Doplněk stravy

ArmoLipid PLUS je doplněk stravy s obsahem suchého extraktu dřišťálu chitria, který příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, červené kvasné rýže, kyseliny listové a koenzymu Q10.
Akce 2 + 1 Při nákupu 2 kusů tohoto produktu získáte třetí kus za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
369

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50099546

Doplněk stravy ArmoLipid PLUS obsahuje suchý extrakt z Berberis aristata doplněný fermentovanou červenou kvasnou rýži, polikosanolem, kyselinou listovou, koenzymem Q10 a astaxantinem. Berberis aristata (dřišťál osinatý) je keř pocházející z Himalájí a Nepálu. Dřišťál napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi. Pro správně fungující kardiovaskulární systém je také důležité dodržovat zdravý životní styl (dostatek fyzické aktivity, vyhýbat se stresu, nepít alkohol, konzumace vyvážené stravy). 

Hlavní složky:

  • červená fermentovaná rýže je rýže fermentovaná červenou kvasinkou (Monascus purpureus), je zdrojem monakolinu K, který je svou strukturou velmi podobný lékům na snižování cholesterolu – statinům (jednotlivá porce výrobku ke každodenní konzumaci musí obsahovat méně než 3 mg monakolinů z červené fermentované rýže)
  • polikonasol je směs přírodních alkoholů z cukrové třtiny, rýžových otrub a včelího vosku
  • kyselina listová napomáhá správnému metabolismu homocysteinu a normální krvetvorbě, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá ke zdravé imunitě
  • koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla, kde se podílí na tvorbě energie, nejvíce se ho vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra
  • astaxantin je karotenoidní barvivo ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis, které má řadu příznivých účinků na lidský organismus, v přírodě jej můžeme najít například v řasách, lososech, humrech, krevetách či v peří plameňáků, tyto organismy jsou v závislosti na obsahu astaxantinu zbarveny do oranžova až červena

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu.

Složení

Suchý extrakt Berberis aristata 588 mg (odpovídá Berberin chloridu 500 mg), fermentovaná červená kvasná rýže 200 mg (odpovídá monakolinu K 3 mg), polikosanol 10 mg, kyselina listová 0,2 mg, koenzym Q 10 2,0 mg a astraxantin 0,5 mg v jedné tabletě.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy, dospělí nad 70 let, dále pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.