Doplněk stravy

ArmoLipid PLUS 30 tablet

ArmoLipid PLUS je doplněk stravy s obsahem suchého extraktu dřišťálu chitria, který příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, červené kvasné rýže, kyseliny listové a koenzymu Q10.

299
Ušetříte 13%

Původní cena:  345 Kč  ·  sleva 46 Kč

Cena za 1 kus: 9,97 Kč

Nejnižší cena před slevou: 345 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: ArmoLipid PLUS 30 tablet

50099546

Armolipid plus - nastartujte změnu životního stylu.

1 tableta denně!

Doplněk stravy ArmoLipid PLUS obsahuje suchý extrakt z Berberis aristata doplněný červenou kvasnou rýží, polikosanolem, kyselinou listovou, koenzymem Q10 a astaxantinemastaxantinem. Berberis aristata (dřišťál osinatý) je keř pocházející z Himalájí a Nepálu.

Armolipid plus - dobrý začátek a skutečný rozjezd

Změny životního stylu jen zřídka stačí k udržení správné hladiny LDL-C u pacientů s nízkým a středním kardiovaskulárním rizikem.1

Obsažený dřišťál přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému - normální hladině cholesterolu v krvi.

Pro správně fungující kardiovaskulární systém je také důležité dodržovat zdravý životní styl (dostatek fyzické aktivity, vyhýbat se stresu, nepít alkohol, konzumace vyvážené stravy).

Nejúčinnější cestou, jak udržet svou hladinu cholesterolu v normálních hodnotách, je dodržovat několik jednoduchých pravidel zdravého životního stylu. Základním pilířem zdraví je vyvážená strava doprovázená fyzickou aktivitou. Pokud jste kuřáci, doporučujeme přestat kouřit a snížit množství konzumovaného alkoholu.2

Úspěšnost vašeho snažení můžete podpořit 1 tabletou doplňku stravy ArmoLIPID PLUS denně a docílit tak skutečného rozjedu vaší změny životního stylu.

Armolipid plus. 5 kroků k udržení zdravé hladiny cholesterolu.

ArmoLIPID PLUS 6 klíčových ingrediencí

ArmoLipid PLUS obsahuje směs šesti aktivních látek: suchý extrakt Berberis aristata 588 mg (odpovídá Berberin hydrochloridu 500 mg), červenou fermentovanou kvasnou rýži 200 mg (odpovídá monakolinům 2,8 mg), polikosanoly 10 mg, kyselina listová 0,2 mg, koenzym Q10 2,0 mg a astaxantin 0,5 mg vjedné tabletě tabletě.

Červená kvasná rýže

Červená kvasná rýže

Rýže fermentovaná červenou kvasinkou (Monascus purpureuspurpureus) je zdrojem monakolinumonakolinu K (jednotlivá porce výrobku ke každodenní konzumaci musí obsahovat méně než 3 mg monakolinů z červené fermentované rýže).

Berberis aristata (dřišťál osinatý)

Berberis aristata

Dřišťál osinatý, keř pocházející z Himalájí a Nepálu. Dřišťál napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému systému a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

Astaxantin

Astaxantin

Karotenoidní barvivo barvivo ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis, v přírodě jej můžeme najít například v řasách, lososech, humrech, krevetách či v peří plameňáků, tyto organismy jsou v závislosti na obsahu astaxantinu zbarveny do oranžova až červena.

Kyselina listová

Kyselina listová

Napomáhá správnému metabolismu homocysteinuhomocysteinu a normální krvetvorbě, snižuje míru pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání a přispívá ke zdravé imunitě.

Koenzym Q10

Koenzym Q10

Nezbytnou součástí každé buňky lidského těla, kde se podílí na tvorbě energie, nejvíce se ho vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra játra.

Polikonasol

Polikonasol

Směs přírodních alkoholů z cukrové třtiny, rýžových otrub a včelího vosku.


Dlouhodobě a široce využívaný doplněk stravy

Více než 2 250 00 uživatelů

Více než 2 250 00 uživatelů...

ze 16 zemí

... ze 16 zemí...

již více než 15 let užívá produkty řady ArmoLIPIDArmoLIPID.

... již více než 15 let užívá produkty řady ArmoLIPID.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy, dospělí nad 70 let, dále pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži.


Zdroj:

1 Rees K et al. Cochrane Database SystSystRev . 2013 Dec 6;(12):

2 Mach F, Baigent C, Catapano AL, et al. 2019 ESC/EAS Guidelines forforthe management of dyslipidaemias : lipid modification to
reduce cardiovascular risk. European Heart Journal.2020;41 41-111 -188.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.