Aromatica Kostivalový gel chladivý s kaštanem a mentolem 100 ml

Kosmetika

Značka: AROMATICA
Aromatica Kostivalový gel chladivý s kaštanem a mentolem k regenerační a osvěžující masáži po sportovním výkonu, fyzické námaze či při pocitu unavených nohou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

O produktu

50123499

Osvěžující bylinný gel s chladivým účinkem. Aromatica Kostivalový gel chladivý s kaštanem a mentolem je vhodný k regenerační a uvolňující masáži po sportovním výkonu či jiné fyzické námaze. Používá se k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů, šlach a vazů. Příjemný chladivý a osvěžující účinek vám přijde vhod po celodenním stání, při pocitu unavených nohou i místo chladivého obkladu při rekonvalescenci po úrazech. Gel se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Chladivý efekt mentolu a bylinných extraktů

Silná koncentrace mentolu v kombinaci s eukalyptovým olejem zaručuje příjemný chladivý efekt v místě aplikace. Ten je navíc podpořen obsahem lihu (z extraktů) a lecitinu, který je součástí gelotvorné složky.

Výsledek

  • chladivá masáž osvěžuje a odstraňuje pocit únavy při zvýšené fyzické zátěži, po celodenním stání, při pocitu unavených nohou
  • chladí pokožku při rekonvalescenci po úrazech
  • chladí a pečuje o pokožku po bodnutí hmyzem


Složení

Kostivalový gel chladivý mimo jiné obsahuje: extrakt z kaštanu koňského, extrakt z kořene kostivalu lékařského, mentol, eukalyptový olej.

Použití

Jemně vmasírujte do pokožky v místě potřeby. Po použití si důkladně umyjte ruce.

Upozornění

U osob s citlivou pokožkou doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství gelu. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, sliznice a otevřené rány. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.