Aromatica Kostivalový gel hřejivý s kaštanem a kafrem 100 ml

Kosmetika

Značka: AROMATICA
Aromatica Kostivalový gel hřejivý s kaštanem a kafrem k regenerační masáži ztuhlých zádových svalů a šíje či k prohřívací masáži před sportovním výkonem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

O produktu

50123498

Bylinný gel s hřejivým účinkem. Aromatica Kostivalový gel hřejivý s kaštanem a kafrem je vhodný k regenerační a prohřívací masáži ztuhlých zádových svalů a šíje. Aktivní složky, včetně kafru a rozmarýnového esenciálního oleje, poskytují dlouhodobý intenzivní pocit prohřátí a úlevy. Podporuje uvolnění a dlouhodobé prohřátí pokožky v oblasti kloubů, svalů a vazů. Gel se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Výsledek

  • intenzivní hřejivý účinek
  • hřejivá masáž poskytuje dlouhodobý pocit uvolnění
  • vhodný k regeneračním a uvolňujícím masážím ztuhlých svalů
  • vhodný k prohřívací masáži k uvolnění ztuhlých zádových svalů a šíje
  • vhodný k prohřívací masáži svalů před sportovním výkonem


Složení

Kostivalový gel hřejivý mimo jiné obsahuje: extrakt z kaštanu koňského, extrakt z kořene kostivalu lékařského, glycerin, kafr, rozmarýnovou silici. Kafr vyvolává mírný hřejivý pocit. Vanillyl Butyl Ether je organická látka s charakteristickou nasládlou vůni vanilky a hřejivým efektem.

Použití

Lehce vmasírujte do pokožky v místě potřeby před očekávanou fyzickou zátěží. Po použití si důkladně umyjte ruce.

Upozornění

U osob s citlivou pokožkou doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství gelu. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, sliznice a otevřené rány. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.