Veterinární přípravky

Arpalit Care Ušní čisticí roztok s rostlinnými extrakty 100 ml

Značka: ARPALIT
  • Čisticí roztok Arpalit Care s obsahem rostlinných extraktů je určen k běžnému preventivnímu čištění uší psů a koček.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
129

O produktu: Arpalit Care Ušní čisticí roztok s rostlinnými extrakty 100 ml

50143826

Úvod

Péče o uši by měla patřit k pravidelným rituálům s vaším čtyřnohým mazlíčkem. Ušní roztok Arpalit care na bázi vody je určený k běžnému čištění uší psů a koček. Změkčuje a rozpouští ušní maz a nečistoty, a čistí zevní zvukovod. Obsažené rostlinné extrakty z heřmánku, rakytníku, aloe a slézu zklidňují a zvláčňují pokožku zevního zvukovodu. Pravidelné používání přípravku pomáhá udržet čisté uši, a tím snižuje možnost vzniku ušních zánětů. Arpalit Care může být použit i jako podpůrný prostředek při léčbě zánětů a bolestí ucha.

Hlavní vlastnosti:

  • roztok s pružným aplikátorem
  • na běžnou hygienu zevního zvukovodu
  • změkčuje a rozpouští ušní maz a nečistoty
  • rostlinné extrakty zklidňují pokožku
  • vhodný pro psy i kočky

Složení

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 80, PHENOXYETHANOL, MALVA SYLVESTRIS LEAF EXTRACT, ALOE FEROX LEAF EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, PARFUM, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL.


Použití

Jednou rukou zvedněte ušní boltec a lehce ho napněte, směrem od čumáku. Druhou rukou zaveďte pružný aplikátor do zvukovodu a zmáčknutím nádobky nakapejte roztok do zvukovodu a případně i na povrch vnitřní strany ušního boltce. Nechte roztok cca 1-2 minuty působit (ucho lehce přidržte u hlavy). Mírným tlakem promasírujte ohebnou část zevního zvukovodu. Pusťte ucho a nechte zvíře, aby se oklepalo. (Tím dojde k uvolnění nečistot z hlubších částí zvukovodu.) Stejně postupujte u druhého ucha. Zbylé nečistoty a přebytečnou tekutinu odstraňte kouskem buničité vaty nebo papírového kapesníku (pouze z míst zevního zvukovodu, kam se snadno dostanete). Čištění opakujte dle potřeby, při preventivním použití zpravidla 1–2 x týdně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.