Arpalit Neo Kožní sprej k léčbě ektoparazitóz a desinsekci příbytků 300 ml

Veterinární léčivý přípravek

NAVÍC Arpalit Neo Hypoalergenní šampon 250 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Arpalit Neo Hypoalergenní šampon 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Chraňte svého mazlíčka před nepříjemnými parazity. Arpalit Neo Kožní sprej k léčbě ektoparazitóz a desinsekci příbytků je vyhrazený veterinární léčivý přípravek který působí proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím. Nanáší se pomocí rozprašovače do srsti napadených zvířat. Sprej můžete využít i desinsekci psích pelechů a příbytků.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti blechám a klíšťatům
  • účinný proti vším a všenkám
  • lze použít k desinsekci příbytků zvířat

Dávkování

Kožní podání. Přípravek se nanáší stiskem rozprašovače proti směru srsti ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provádí jen do lehkého zvlhčení srsti přípravkem na povrchu těla zvířete s výjimkou hlavy (okolí očí, čenichu). K ošetření hlavy nastříkejte přípravek na dlaň ruky chráněné rukavicí a opatrně vetřete do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. Srst se pročeše hřebenem, kartáčem nebo se rukou promne, aby přípravek prostoupil až na kůži. Po ošetření je nutné zvíře po dobu 48 hodin nekoupat. Příbytky, pelechy zvířat a jiná místa, kde se zvíře zdržuje a kde se dá s výskytem ektoparazitů počítat, postříkejte plošně několik sekund ze vzdálenosti 20-30 cm do lehkého, ale stejnoměrného zvlhčení ošetřované plochy a nechte zaschnout. Prostor po aplikaci důkladně vyvětrejte. Podle intezity napadení opakujte ošetření 1x týdně po dobu několika týdnů.

Složení

Permethrinum 25:75 (cis:trans) 4,7 mg, Fenoxycarbum 1,2mg.

Upozornění

Nepoužívat u nemocných zvířat. Nepoužívat u koček. Zamezte možnému styku koček se psy po ošetření. Nepoužívat u mláďat do 2 měsíců věku. Nepoužívat v době březosti a laktace. Nepoužívat do akvárií. Pro vodní organizmy, hady, ještěrky, včely a kočky je přípravek toxický. Není určeno pro potravinová zvířata.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.