Biomedica Ascoffin sáčky 10x4 g

Doplněk stravy

Značka: BIOMEDICA
Ascoffin s obsahem kofeinu, který pomáhá zvýšit čilost a vytrvalostní výkon a vitaminů C, B2, B3 a B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Skladem na e-shopu
145

Cena za 100 g: 363 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50026684

Kombinace kofeinu, vitaminů a jódu v šumivém nápoji v prášku s citrónovou příchutí. Kofein pomáhá zvýšit čilost a vytrvalostní výkon a vitaminy C, B2, B3 a B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vhodné zejména v období zvýšené potřeby soustředění, při únavě nebo vyčerpání. Slazeno extraktem ze stévie.

Hlavní vlastnosti:

  • kofein pomáhá zvýšit čilost a vytrvalostní výkon, zlepšit soustředění
  • vitamin C, B2, B3 a B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují normální psychickou činnost
  • jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím a k normální činnosti nervové soustavy

Dávkování

Maximální denní dávka je 1 sáček denně. Obsah sáčku vsypte do sklenice, zalijte 200 ml studené vody a zamíchejte.

Složení

Obsah v 1 sáčku: vitamín C 120mg (150 % *RHP), kofein 70mg, vitamin B3 20mg (125 % *RHP), vitamin B2 1,6mg (114 % *RHP), vitamin B6 6,5mg (464 % *RHP), jód 76μg (50 % *RHP). *RHP = Referenční hodnota příjmu.

Plnidlo laktóza, kyselina vinná, hydrogenuličitan sodný, kyselina L-askorbová (vitamín C), kofein, citronové aroma, sladidlo steviol-glykosidy, nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), riboflavin (vitamin B2), jodid draselný.

Upozornění

Obsahuje kofein a laktózu. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby s vyšším krevním tlakem. Nekombinujte s alkoholem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávat mimo dosah dětí. Doplněk stravy se sladidly. Uchovávejte v suchu, při teplotě do +25°C.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.