Registrovaný léčivý přípravek

Ataralgin 20 tablet

Značka: ATARALGIN

Ataralgin obsahuje kombinaci 3 léčivých látek proti bolesti. Ulevuje od mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Zmírňuje horečku a bolesti kloubů a svalů při chřipkových onemocněních.

115
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Ataralgin 20 tablet

50153711

Úvod

Ataralgin působí proti bolesti. Užívá se k tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů doprovázejících chřipku a nachlazení, k léčbě horečnatých stavů při chřipkových onemocněních. Protibolestivý účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Tablety Ataralgin mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety podle potřeby až 3x denně s odstupem alespoň 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 5 dnů.


Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 325 mg, guaifenesinum 130 mg a coffeinum 70 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, polyvidon 30, sodná sůl kros-karmelosy, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát.


Upozornění

Při užívání Ataralginu nekonzumujte alkoholické nápoje a neužívejte jakékoliv jiné léky obsahující paracetamol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.