Aurecon dry spray ušní sprej 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: AURECON
Aurecon dry spray ušní sprej je zdravotnický prostředek s obsahem lihu, který urychluje odpařování vody. Napomáhá vysušení zevního zvukovodu po koupání či plavání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
149

O produktu

50071309

Sprej k vysušení uší po koupání či plavání. Aurecon dry spray ušní sprej 50 ml je zdravotnický prostředek s obsahem lihu, jehož fyzikální vlastnosti urychlují odpařování a odstranění vody z ucha po koupání či sprchování. Přetrvávající vlhkost vytváří příznivé podmínky pro množení mikroorganizmů, které mohou být příčinou ušních problémů.

Hlavní vlastnosti:

  • urychluje odpařování vody z ucha
  • napomáhá vysušení zevního zvukovodu
  • s výtažkem z netřesku a Aloe vera

Složení

Glycerin, denaturovaný líh, extrakt z netřesku střešního a výtažek z Aloe vera.

Použití

Přiložte trysku Aurecon Dry ušního spreje k vnějšímu zvukovodu a stlačením pumpy 1-2x vstříkněte do každého ucha. Aplikujte Aurecon dry spray po jakémkoli styku s vodou (po plavání, koupání či sprchování).

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte Aurecon dry ušní sprej v případě onemocnění sluchového orgánu, při prudké bolesti, zvýšení teploty, hučení v uších, hnisavém výtoku z ucha, zhoršení sluchu. V případě těchto příznaků vyhledejte svého ošetřujícího lékaře. Děti a starší osoby mohou přípravek používat jen pod dohledem jiné osoby. Trysku si nedávejte příliš hluboko do ucha, abyste si neporanili ucho. Případná změna barvy roztoku a jemné usazeniny mohou být způsobené obsaženými rostlinnými složkami, které však kvalitu výrobku neovlivňují.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.