Aurecon JUNIOR ušní sprej 30 ml

Kosmetika

Značka: AURECON
Snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy. Nahrazuje používání vatových tyčinek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50047738

Nedostatečná péče věnováná hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které jsou zdrojem zdravotních potíží s možnými vážnými následky.

Ušní maz je vylučován mazovými žlázami po celé délce vnějšího zvukovodu a je velmi hustý. Za normálních podmínek se roztéká po vnější straně zvukovodu a zabezpečuje ochranu ušních kanálků proti různým infekcím. Tvoří-li se velké množství ušního mazu nebo při nepostačující hygienické péči může docházet k jeho hromadění ve zvukovodu a vzniku zátky z ušního mazu. Tato zátka může poškozovat správné fungování ucha a může způsobit svrbění ucha, hučení v uších a snížení slyšitelnosti. V takovém případě je nutno pravidelnou hygienickou péčí dbát o jeho odstraňování nejlépe za pomoci neagresivních prostředků. Aurecon ušní sprej Junior je přírodní přípravek obsahující rostlinné extrakty, jejichž účinek je prověřený staletými zkušenostmi mnohých generací. Tato unikátní kombinace léčivých rostlin blahodárně působí na zdraví ucha a snižuje možnost vzniku zánětů. Aurecon ušní sprej Junior také ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Odstraňuje přebytečný maz, prach i jiné nečistoty velmi jemným způsobem a je prevencí vzniku ušní zátky.

Použití přípravku se doporučuje v následujících případech:

  • snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy
  • nahrazuje používání vatových tyčinek, protože jejich nesprávné používání může poranit ucho a může být příčinou akumulace ušního mazu na pozadí kanálku vnějšího zvukovodu
  • slouží jako prevence proti vnějšímu zápachu ucha, v důsledku namočení ušního mazu vodou z bazénů přípravek je určený pro děti od 3 rokov, zvláště pro ty, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz

Vhodnými doplňky k Aurecon Ušnímu spreji Junior jsou další přípravky, které pomáhají v péči o hygienu ucha. Jsou to přípravky Aurecon drops ušní kapky a Aurecon ušní svíčky, které představují novou etapu v hygienické péči o vnější ucho. Ulehčují a zdokonalují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují usazování nadbytečného ušního mazu a následně se maz z ucha lépe odstraňuje. Doporučuje se jejich používání 10 – 15 minut před použitím Aurecon Ušního spreje Junior.

Návod k použití:

  1. odstraňte průsvitný obal
  2. otočte trysku aplikátoru ze svislé do vodorovné polohy
  3. vsunete aplikátor Aurecon Ušního spreje do ucha a vstříkněte 1-2 vstříknutí do každé dírky, 1 – 2x denně, přičemž přidržujte vstřikovač při vstupu do uch
  4. nakloňte hlavu mírně na stranu, čím zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha
  5. v případě potřeby aplikaci opakujte
  6. po každém použití opláchněte nástavec vlažnou vodou

Jakmile by se u Vás vyskytly jakékoliv problémy ucha, nepodceňujte je a neodkladně navštivte lékaře.

Upozornění:
Pro zabezpečení příjemné aplikace přípravku Aurecon Ušní sprej Junior je potřeba, aby se skladoval a používal při pokojové teplotě. Přípravek je určený pro pravidelnou hygienu, ne na léčení! Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, při perforaci ušního bubínku, anebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso! Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha, abyste si ho nepoškodili nebo nepodráždili! Případné jiné zabarvení přípravku a jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku. Zabraňte vniknutí do očí.

Balení:
30 ml

Skladování:
Skladujte v originálním balení při pokojové teplotě. Sprej nepoužívejte po uplynutí data spotřeby uvedeného na obale. Skladujte mimo dosah dětí.

Zdroj: www.herb-pharma.com/cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.