Australian Bodycare Hair Spray 150 ml

Kosmetika

Australian Bodycare Hair Spray je preventivní sprej proti opětovnému výskytu vší. Obsahuje olej z tea tree a je vhodný po ošetření přípravkem Anti Lice.
NAVÍC Australian Bodycare Spot Stick 9 ml Při nákupu 2 produktů značky Australian Bodycare získáte NAVÍC Australian Bodycare Spot Stick 9 ml 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
295

O produktu

50114860

Stále dokola stejný problém, který vyčerpává tolik času. Jestliže máte doma školáka, mohou být vši celoroční komplikace. Minimalizujte riziko a vyzkoušejte preventivní sprej proti opětovnému výskytu vší s tea tree olejem. Najdete-li ve vlasech vši, použijte Australian Bodycare Anti Lice a následně používejte Hair Spray proti vším. Pokud chcete snížit riziko výskytu vší, doporučujeme tento preventivní sprej zahrnout do každodenního použití. Dermatologicky testováno.

Výsledek

  • sprej minimalizuje riziko opětovného výskytu vší
  • obsahuje 100% přírodní tea tree olej
  • snadné a rychlé použití
  • dermatologicky testováno
  • vhodný pro děti od 3 let
  • vhodné pro vegany


Složení

Australian Bodycare Hair Spray mimo jiné obsahuje: zvlhčující glycerin, olej z tea tree, kyselinu hyaluronovou, kyselinu mléčnou. Bez parabenů.

Použití

Před použitím protřepejte a nastříkejte na suché vlasy, zejména v oblasti šíje a za ušima. Pokud jsou vlasy mokré, je důležité, aby se sprej z vlasů nevymyl. Při aplikaci si zakryjte oči tak, abyste zamezili kontaktu. Hair Spray používejte po každém umytí vlasů nebo minimálně 2x týdně.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.