Péče o dítě

Philips Avent Odsávačka mateřského mléka manuální s VIA systémem

5.0

Philips Avent Odsávačka mateřského mléka manuální s VIA systémem díky technologii natural motion navozuje podobné pocity jako při kojení a přirozeně stimuluje tok mléka.

1 090
Doprava zdarma

O produktu: Philips Avent Odsávačka mateřského mléka manuální s VIA systémem

50129995

Úvod

Úspěšné kojení bývá velmi výjimečným zážitkem v životě ženy a výběr vhodné odsávačky mateřského mléka Vám pomůže šetřit vzácné chvilky klidu v období, kdy se celý Váš den točí kolem miminka. Odsávačka pomůže uvolnit nadbytek mléka v intervalu mezi kojením, stimulovat tvorbu mléka, pokud Vaše kojení prochází krizí, a také odsát mléko do zásoby na situace, kdy bude třeba aby Vaše dítě nakrmil někdo jiný. Philips Avent Odsávačka mateřského mléka manuální s VIA systémem je všeobecně oblíbena mezi maminkami i zdravotnickým personálem všude na světě. S její pomocí je odsávání mléka jemnější, klidnější a efektivnější než ostatními běžně dostupnými odsávačkami.

Pomáhá rychle uvolnit mléko

Tajemství úspěchu je v kombinaci měkké silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení. Technologie natural motion je inspirována schopností miminka sát a masírovat bradavku a přirozeně stimuluje tok mléka.

Zvolte si vlastní rytmus

Silikonová membrána 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu a frekvenci sání si můžete sama regulovat stlačováním páky odsávačky podle svých potřeb, pohodlí a toku mléka.

Přizpůsobivá silikonová vložka má univerzální velikost

Protože každé tělo je úplně jiné, silikonová vložka je jemně ohebná a přizpůsobí se Vaší jedinečné anatomii. Hodí se pro 99,98 % velikostí bradavek* (až do 30 mm).

Odsávejte pohodlně bez předklánění

Uvolněte se a pohodlně se usaďte – díky designu, který Vám umožní sedět vzpřímeně, aniž byste se musela předklánět.

Láhev a dudlík Natural pro přirozené přisátí

Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí dítěte podobné jako při kojení a umožňuje plynulé přechody mezi kojením a krmením z lahve nebo VIA pohárku.

Ideální pro maminky, které odsávají na cestách

Odsávačka mateřského mléka má malé rozměry a nízkou hmotnost, proto ji lze snadno skladovat a přepravovat, takže je odsávání na cestách snadné a nenápadné. Odsávačka se skládá pouze z několika dílů, a proto se snadno sestavuje a čistí.

Hlavní vlastnosti:

 • pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií
 • stejně účinná jako elektrické odsávačkyv porodnicích
 • měkká masážní vložka masíruje při odsávání prs a přesně simuluje kojení
 • mléko odsajete přímo do zásobníku nebo VIA pohárku, ze kterého po připojení dudlíku můžete dítě nakrmit
 • sezení v pohodlné poloze – žádné předklánění
 • snadné ovládání – kompaktní odsávačku lze snadno obsluhovat jednou rukou
 • přenosná a lehká– jednoduché řešení pro odsávání i na cestách
 • snadno sestavuje a čistí

Kompatibilní s dalšími výrobky na krmení Philips Avent

Tuto odsávačku mateřského mléka lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips Avent, například s našimi lahvemi a nádobami na skladování mléka.

Klinické testování

V nedávných klinických testech byly porovnávány elektrické odsávačky s odsávačkou Philips Avent přímo maminkami v porodnicích. Srovnávalo se podle úlevy po použití, podle velikosti podtlaku a podle celkového pohodí při odsávání. Na konci pokusu 64 % maminek dalo přednost odsávačce Philips Avent před elektrickou odsávačkou. Závěr: více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u ostatních odsávaček. Protože je odsávání dostatečně jemné, odsávačka Philips Avent pomůže překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy či popraskané bradavky.


Složení

 • manuální odsávačka s krytem hrdla, bez BPA*
 • extra měkký novorozenecký dudlík Natural (silikon, bez BPA*)
 • 3x VIA pohárek (180 ml) + víčko
 • těsnící víčko

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.