Avilut Ginkgo Recordati 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: AVILUT
Obsahuje extrakt z Ginkgo biloba a další antioxidanty k ochraně buněk. Doplňuje lutein a zeaxanthin, jejichž koncentrace v oku klesá s přibývajícím věkem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
599

Cena za 1 kus(tbl): 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50100083

Doplněk stravy s obsahem luteinu a zeaxanthinu. Kombinuje výtažek z Ginkgo biloba a další látky pro ochranu buněk před volnými radikály. Ginkgo biloba působí jako antioxidant, příznivě ovlivňuje kognitivní funkce a normální činnost mozku. Vitamin E, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku. Zeaxanthin a lutein jsou žlutooranžová rostlinná barviva označovaná jako karotenoidy. V lidském těle se shromažďují především v sítnici oka. S přibývajícím věkem jejich koncentrace v oku klesá.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z Ginkgo biloba, vitamin E, měď a zinek chrání před oxidativním stresem
  • zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje normální činnost mozku
  • doplňuje lutein a zeaxanthin, které tělo nedokáže samo vytvořit

Dávkování

1x denně 1 kapsle. Zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení

V 1 kapsli: Ginkgo biloba (standardizovaný extrakt 24/6) 60 mg, rutin 60 mg, vitamin E (α-TE) 20,1 mg, zinek 20 mg, lutein 13 mg, aescin 6 mg, měď 1 mg, zeaxanthin 0,15 mg. Obsahuje sojový lecitin, sójový olej a včelí vosk.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.