Avilut Ginkgo Recordati 90 kapslí

Doplněk stravy

NAVÍC Avilut Oční kapky 10x0.5 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Avilut Oční kapky 10x0.5 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

459 ušetříte 40 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 8%

Cena za 1 kus(tbl): 5 Kč

O produktu

Doplněk stravy s obsahem luteinu a zeaxanthinu. Kombinuje výtažek z Ginkgo biloba a další látky pro ochranu buněk před volnými radikály. Ginkgo biloba působí jako antioxidant, příznivě ovlivňuje kognitivní funkce a normální činnost mozku. Vitamin E, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku. Zeaxanthin a lutein jsou žlutooranžová rostlinná barviva označovaná jako karotenoidy. V lidském těle se shromažďují především v sítnici oka. S přibývajícím věkem jejich koncentrace v oku klesá.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z Ginkgo biloba, vitamin E, měď a zinek chrání před oxidativním stresem
  • zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje normální činnost mozku
  • doplňuje lutein a zeaxanthin, které tělo nedokáže samo vytvořit

Dávkování

1x denně 1 kapsle. Zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení

V 1 kapsli: Ginkgo biloba (standardizovaný extrakt 24/6) 60 mg, rutin 60 mg, vitamin E (α-TE) 20,1 mg, zinek 20 mg, lutein 13 mg, aescin 6 mg, měď 1 mg, zeaxanthin 0,15 mg. Obsahuje sojový lecitin, sójový olej a včelí vosk.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.